De Eker 25 9084 DS Goutum
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt54% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Eker in Goutum ligt deze karakteristieke en grote woning. De Eker 25 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 193 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 558 m2. De woning is gebouwd in 2008 en heeft geen (bekend) energielabel.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 17.7% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 31.9% groter dan het gemiddelde.
De Eker 25 is gelegen in de fijne buurt Goutum. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Goutum, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 806.000 - 937.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 2008
- Woonoppervlakte 193 m2
- Perceeloppervlakte 558 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Eker 25 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Leeuwarden
De WOZ-waarde van De Eker 25 is 647.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 30.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Eker en 25.8% lager dan de realistische woningwaarde van De Eker 25.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 386.906
- Woningwaarde jaartrend +1.83%
- Gezinnen met kinderen 43%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Eker 25 in Goutum ligt tussen de 806.000 en 937.000 euro. Deze waarde is 56.1% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Eker. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over De Eker 25? Bekijk het complete waarderapport.