Woningwaarde van Hoendiep 39 Enumatil is
€ 723.000 - 840.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 46.000 meer
Hoendiep 39 9811 TD Enumatil
397m²
1.958m²
F
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt67% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Hoendiep in Enumatil ligt deze unieke en riante vrijstaande woning. Hoendiep 39 is een Vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 397 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 1.958 m2. De woning is gebouwd in 1890 en heeft een energielabel F.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 91.8% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 133.4% groter dan het gemiddelde. Het energielabel F is slechter dan het gemiddelde label (D) in de straat.
Ruim wonen in Enumatil, dan ben je hier aan het juiste adres. Hoendiep 39 is gelegen in de leuke buurt Wijk 10 Enumatil. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
Gelegen op loopafstand van het centrum van Enumatil, fietsafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 7 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 723.000 - 840.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1890
- Energielabel F
- Woonoppervlakte 397 m2
- Perceeloppervlakte 1958 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Hoendiep 39 zich door de tijd ontwikkeld?Let op, dit is een unieke woning met een relatief groot perceel van 1.958 m². Deze is daarom lastig op afstand op waarde te schatten
+5% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Westerkwartier
De WOZ-waarde van Hoendiep 39 is 486.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 141.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Hoendiep en 38.7% lager dan de realistische woningwaarde van Hoendiep 39.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 391.096
- Woningwaarde jaartrend +2.2%
- Gezinnen met kinderen 36%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Hoendiep 39 9811 TD Enumatil
397m²
1.958m²
F
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Hoendiep 39 in Enumatil ligt tussen de 723.000 en 840.000 euro. Deze waarde is 144.2% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Hoendiep. Meer weten over de huidige verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Hoendiep 39? Bekijk het complete waarderapport.