6717 NH Ede
Jan de Beerstraat 6
Verwachte verkoopprijs
Laatst bijgewerkt op vrijdag
Over deze woning
-
Gewilde buurt82% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Jan de Beerstraat in Ede ligt deze unieke woning. Jan de Beerstraat 6 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 100 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 126 m2. De woning is gebouwd in 1985 en heeft geen (bekend) energielabel.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 11.1% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 22.7% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee de kleinste woning van Jan de Beerstraat.
Uniek wonen in Ede, dan ben je hier aan het juiste adres. Jan de Beerstraat 6 is gelegen in de leuke buurt Maandereng. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Ede, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 2 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 386.000 - 449.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 1985
- Woonoppervlakte 100 m2
- Perceeloppervlakte 126 m2
Waardeontwikkeling
Zo ontwikkelde de geschatte waarde van Jan de Beerstraat 6 zich. Elke maand berekenen we de waarde opnieuw.
Altijd weten wat je huis waard is
We berekenen de waarde elke maand opnieuw. Volg je woning gratis en houd een gerust gevoel bij je grootste bezit.
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Ede
De WOZ-waarde van Jan de Beerstraat 6 is 391.000 euro met peildatum 01-01-2025. en 6.3% lager dan de realistische woningwaarde van Jan de Beerstraat 6.
Zo komen we aan de waarde
We vergelijken Jan de Beerstraat 6 met alle recent verkochte woningen in de buurt.
€ 275.000 k.k.
Gerard Dous. 98
77 m² · 3 kamers
€ 395.000
Bauerstraat 21
107 m² · 4 kamers
€ 370.000
Allebéstraa. 18
107 m² · 4 kamers
€ 390.000
Eeckhoutstr. 20
111 m² · 6 kamers
€ 425.000
Ruisdaelstr. 12
105 m² · 5 kamers
€ 430.000
Ruisdaelstr. 10
102 m² · 5 kamers
€ 350.000
Adamsdreef 34
104 m² · 5 kamers
€ 397.500
Jan Vermeer. 11
94 m² · 5 kamers
€ 400.000
Moreelsestr. 52
91 m² · 4 kamers
€ 375.000
Moreelsestr. 27
99 m² · 4 kamers
Te koop in de buurt
Woningen die nu te koop staan bij deze woning in de buurt.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Maandereng: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.51 km · 7 min. lopen
-
Snelweg afrit 0.82 km · 10 min. lopen
-
Supermarkt 0.61 km · 8 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.51 km · 7 min. lopen
-
Ede-Wageningen 2.26 km · Treinstation
-
Ede Centrum 2.87 km · Treinstation
-
Lunteren 7.59 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 550.243
- Waardetrend afgelopen jaar +4.62%
- Gezinnen met kinderen 38%
Alles over je huis verkopen
Praktische gidsen om goed voorbereid te verkopen.
Veelgestelde vragen
Wat is de woningwaarde van Jan de Beerstraat 6?
Op basis van recente verkopen van vergelijkbare woningen in Ede schatten we de waarde van Jan de Beerstraat 6 nu tussen € 386.000 en € 449.000. Dit is een waarde-indicatie en geen officieel taxatierapport, maar het geeft een realistisch beeld van wat de markt op dit moment doet.
Hoe berekent Huispedia de woningwaarde?
We vergelijken je woning met recent verkochte woningen in de buurt en kijken naar woningtype, bouwjaar, oppervlakte en ligging. Hoe meer recente verkopen er in de buurt zijn, hoe smaller de bandbreedte; bij weinig vergelijkbaar aanbod is de schatting onzekerder. De indicatie is informatief en geen vervanging voor een officiële taxatie.
Waarom verandert de waarde terwijl de woning niet te koop staat?
De waarde van een woning wordt bepaald door de markt eromheen, niet door of je hem aanbiedt. Als woningen in de buurt verkocht worden, zegt dat iets over wat kopers nu willen betalen. Daarom kan de geschatte waarde maand na maand verschuiven, ook zonder dat er iets aan je woning verandert.
Wat brachten vergelijkbare woningen in Ede op?
In de buurt zijn de afgelopen periode 20 vergelijkbare woningen verkocht. Verkoopprijzen zeggen meer dan vraagprijzen: ze laten zien wat een koper daadwerkelijk betaalde. Volg je woning om die verkoopprijzen te zien en hoe jouw woning zich daartoe verhoudt.
Wat betekent het om mijn woning te volgen?
Je claimt Jan de Beerstraat 6 gratis als eigenaar en houdt daarna de geschatte waardeontwikkeling bij en ziet wat vergelijkbare woningen in de buurt opbrengen. Je woning komt er niet door te koop te staan: dat bepaal je zelf, op het moment dat jij dat wilt.
Ziet mijn makelaar of de buren dat ik mijn woning volg?
Nee. Het volgen van je woning is alleen voor jou zichtbaar. Je gegevens zijn niet openbaar en er gaat geen signaal naar makelaars of anderen dat je met je woning bezig bent.