Flora 49 7422 LR Deventer
Over deze woning
Huispedia Plus biedadvies op deze woning
Huispedia Plus wist al voor de verkoop waar deze woning naartoe ging. Weet jij dat ook voordat jij biedt?
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Flora in Deventer ligt dit prachtige 3-kamer appartement. Flora 49 is een galerijwoning en bevindt zich op de derde woonlaag van het pand en heeft een woonoppervlakte van 67 m2. De woning heeft een prettig balkon van 10 m2. De woning is gebouwd in 1989 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 8.2% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel C is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Flora 49 is gelegen in de gezellige buurt Colmschate-Zuid. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Deventer, loopafstand van een supermarkt en loopafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 2 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers waarvan twee slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 298.000 - 346.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Galerijflat
- Bouwjaar 1989
- Soort dak Platdak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 67 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 10 m2
- Inhoud 210 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 3e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 136 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Flora 49 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Flora 49 zich door de tijd ontwikkeld?+14% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Deventer
De WOZ-waarde van Flora 49 is 308.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 58.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Flora en 4.3% lager dan de realistische woningwaarde van Flora 49.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 488.812
- Woningwaarde jaartrend +7.01%
- Gezinnen met kinderen 33%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Flora 49 in Deventer ligt tussen de 298.000 en 346.000 euro. Deze waarde is 18.6% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Flora. Met een vraagprijs van € 300.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Flora 49? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.