Gabriëlstraat 23 6813 KL Arnhem
Over deze woning
-
18 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 5.779) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 5.983/m²)
-
Gewilde buurt47% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Bij de verbouwing hebben we aan de achterkant uitgebouwd en daar de maatwerkkeuken met extra diepe kasten en dus ook een extra diep aanrecht geplaatst. Een keuze die veel extra bergruimte opleverde en waar ik nog steeds blij mee ben. Terwijl je kookt, kan iemand aan het eiland aanschuiven. De eettafel staat bij de erker, omringd door ramen. Er is ruimte om uitgebreid te eten, iets te lezen of nog even door te praten als de borden al leeg zijn.
De achterzijde bestaat voor een groot deel uit glas en de tuin ligt op het zuidzuidwest. Daardoor komt er volop licht binnen. Op zonnige dagen valt het over de houten vloer en verandert de kamer gedurende de dag. Met twee sets dubbele openslaande deuren kunnen zowel de keuken als de achterkamer naar de tuin worden geopend. Zodra het weer het toelaat, gaan de deuren open en loop je zo het terras op. Er staan geen woningen direct achter het huis. Daardoor voelt de tuin vrij en heb je veel privacy.
Ook als het buiten kouder wordt, is dit een fijne kant van het huis. De vloerverwarming in de uitbouw houdt het aangenaam en bij de eetkamer staat de houtkachel. Een stoel dichter bij het vuur, een boek erbij en het groen nog steeds in het zicht.
Aan de voorkant ligt de tv-kamer. De en-suite deuren verbinden de twee kamers en maken het mogelijk om ze ieder een eigen sfeer te geven. Open voor de verbinding, dicht als iemand zich even wil terugtrekken. Dat vind ik prettig aan dit huis: er is ruimte voor gezelschap én voor rust.
Bijna twaalf jaar geleden kochten we het huis. Tijdens de verbouwing hebben we zorgvuldig gekeken naar wat erbij past. We hebben veel glas-in-lood teruggebracht. De paneeldeuren, erkers en en-suite kasten geven het huis zijn vertrouwde, authentieke sfeer. Het eikenhout en de terrazzovloer in de hal sluiten daar mooi op aan. Ook het schakelmateriaal op de begane grond is uitgevoerd in klassieke stijl en de radiatoren zijn replica’s van de oorspronkelijke radiatoren.
We hebben ook nagedacht over kleine dingen die het dagelijks wonen prettig maken. Zo kun je beneden met één lichtschakelaar meerdere losse lampen tegelijk aanzetten. Fijn als je thuiskomt en meteen wat sfeer wilt maken, zonder eerst de kamer rond te hoeven. Er zijn bovendien veel stopcontacten, ook in de vaste kasten.
Op de eerste verdieping zijn twee royale slaapkamers met vaste kasten voorzien van paneeldeuren. De derde kamer kun je ook gebruiken als werkplek of logeerkamer. De vergrote badkamer beschikt over een maatwerk-wastafelmeubel met Corian blad en twee naadloos aansluitende wasbakken. Verder is er een zeer royaal ligbad voor 2 personen, een aparte regendouche en een heerlijke infraroodsauna voor je eigen wellnesservaring thuis. Een fijne plek om de dag rustig af te sluiten.
Aan de zolderverdieping hebben we minder veranderd. Daar zijn twee slaapkamers, een ruime overloop en een eenvoudige tweede badkamer. Je kunt er verder je eigen ideeën in kwijt. De radiatoren zijn aangesloten op het vernieuwde leidingwerk en er liggen nieuwe leidingen klaar, ook voor het aansluiten van een toilet. Vanaf deze verdieping is ook de bergvliering bereikbaar.
De tuin hoort voor mij bij het dagelijks wonen hier. Je ziet de seizoenen zo aan je voorbijtrekken vanuit de achterzijde van de woning en het balkon aan de achterzijde. Op het terras zit je dicht bij de keuken. Verderop zit je tussen de volwassen beplanting. Door de verschillende niveaus en plekken om te zitten, kun je steeds een ander hoekje kiezen.
Veel van het werk aan het huis zie je inmiddels niet meer. De verbouwing was zo grondig dat we op een gegeven moment vanuit de hal helemaal naar de vloer van de zolder konden kijken. Plafonds, stucwerk, vloeren, elektra, leidingwerk en riolering zijn vernieuwd. We hebben veel aandacht besteed aan de sfeer én aan de technische basis.
Ook de praktische dingen hebben hun plek. De oorspronkelijke keuken is behouden als bijkeuken. Er zijn een kelder, garage en vlieringen voor fietsen, gereedschap en spullen die je graag bewaart. Op de ruime eigen oprit kunnen meerdere auto’s staan en is er gelegenheid om een elektrische auto op te laden.
Hier in Sterrenberg woon je tussen het groen, met de natuur en het centrum van Arnhem is dichtbij. We hebben hier bijna twaalf jaar ons thuis gehad. Nu hopen we dat de volgende bewoners hier hun eigen fijne plekken vinden. Aan tafel bij de erker, bij de houtkachel of ergens achterin de tuin.
Tijdens onze bewoning hebben we onder meer het volgende gedaan:
• Een uitbouw van meer dan 15 m² gerealiseerd, met een nieuwe keuken en vloerverwarming en een grotere hal bij de voordeur.
• Een keuken op maat laten maken, met extra diepe kasten, een kookeiland en Corian werkbladen.
• De oorspronkelijke keuken behouden als bijkeuken.
• De badkamer vergroot en vernieuwd, met een maatwerk-wastafelmeubel met twee wasbakken, royaal ligbad, aparte douche, toilet en infraroodsauna.
• Nieuwe plafonds aangebracht en uitgebreid stucwerk uitgevoerd.
• Een eikenhouten visgraatvloer op de begane grond en een eikenhouten lamelparketvloer op de eerste verdieping aangebracht.
• Een terrazzovloer in de hal aangebracht.
• De elektrische installatie vernieuwd en UTP- en coaxbekabeling aangelegd.
• Veel stopcontacten aangebracht, ook in de vaste kasten beneden.
• Op de begane grond zijn de rechter stopcontacten gekoppeld aan de lichtschakelaar, zodat meerdere aangesloten lampen tegelijk kunnen worden in- en uitgeschakeld.
• Schakelmateriaal in klassieke stijl op de begane grond toegepast en radiatoren geplaatst die het oorspronkelijke model volgen.
• Water- en verwarmingsleidingwerk vernieuwd, met een verdeelunit voor de verwarming per verdieping.
• De radiatoren op zolder aangesloten op het vernieuwde leidingwerk.
• Nieuw leidingwerk op zolder voorbereid voor verdere aanpassingen, waaronder een toilet.
• De riolering binnen en buiten vernieuwd.
• De puien aan de achterzijde, veel draaiende delen en enkele vaste delen vervangen en op veel plekken isolatieglas geplaatst.
• De achterzijde voorzien van twee sets dubbele openslaande deuren naar de tuin.
• Buitenschilderwerk uitgevoerd.
• Op verschillende plekken glas-in-lood teruggebracht.
• Het rookkanaal van de houtkachel aangepast met een bypass en voorzien van een flexibele binnenbuis.
• Ook de rookgasafvoer van de cv-ketel voorzien van een flexibele buis.
• In 2021 een Remeha Calenta 40L cv-ketel geplaatst, met warmwaterklasse CW6 en een ruime warmwatercapaciteit, ook voor een tweede badkamer.
Het huidige gemeten woonoppervlak bedraagt 199 m², met daarnaast circa 39 m² overige inpandige ruimte.
Kenmerken
- Vraagprijs € 1.150.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 5.779
- Aangeboden sinds 2 weken
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1936
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel E
- Woonoppervlakte 199 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 7 m2
- Perceeloppervlakte 518 m2
- Inhoud 836 m3
- Aantal kamers 8 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 284m2 (op het zuiden)
- Voortuin
- Balkon:
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Gabriëlstraat 23 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Zo bewoog de markt rond deze woning. De lijn begint bij de woningwaarde van nu en volgt de prijzen in de buurt terug in de tijd.+1% marktontwikkeling sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Arnhem
De WOZ-waarde van Gabriëlstraat 23 is 974.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 144.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Gabriëlstraat en 2.4% lager dan de realistische woningwaarde van Gabriëlstraat 23.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Burgemeesterswijk/Hoogkamp: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.15 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.46 km · 12 min. fietsen
-
Supermarkt 0.82 km · 10 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.52 km · 7 min. lopen
-
Arnhem Centraal 2.27 km · Treinstation
-
Arnhem Velperpoort 4.23 km · Treinstation
-
Oosterbeek 4.68 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 560.066
- Waardetrend afgelopen jaar +2.26%
- Gezinnen met kinderen 26%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Gabriëlstraat 23 in Arnhem ligt tussen de 932.000 en 1.069.000 euro. Deze waarde is 64.3% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Gabriëlstraat. Met een vraagprijs van € 1.150.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Gabriëlstraat 23? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd