Van Anrooijstraat 21 5343 BA Oss
Over deze woning
Huispedia Plus biedadvies op deze woning
Huispedia Plus voorspelde de verkoopprijs van deze woning tot op de euro nauwkeurig. Weet wat een huis echt waard is — voordat jij biedt.
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Voor starters en jonge gezinnen is deze ruime tussenwoning aan de Van Anrooijstraat 21 in Oss een ideale kans. De woning ligt in een kindvriendelijke, rustige wijk met volop voorzieningen in de directe omgeving. Zo wandel je in enkele minuten naar het overdekte winkelcentrum “De Ruwert” met onder andere twee supermarkten en diverse speciaalzaken. Ook zijn er scholen, speelvelden en een groot park op loopafstand. Dankzij de nabijgelegen opritten van de A59 en A50 zit je bovendien binnen no-time op weg naar ’s-Hertogenbosch, Eindhoven of Nijmegen.
Je komt binnen via de entree met hal, meterkast en trapopgang. De lichte woonkamer en de gesloten keuken bieden een prettige leefruimte met veel potentie om naar eigen wens in te richten. Vanuit de keuken heb je toegang tot de achtertuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allen goed bemeten en geschikt als slaap-, kinder- of werkkamer. De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een douche, toilet, wastafel en een raam voor natuurlijke ventilatie.
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier vind je een ruime vierde slaapkamer met dakkapel en dakraam, wat zorgt voor veel daglicht. Ook is op deze verdieping de Intergas HR-combiketel uit 2022 geplaatst.
De diepe achtertuin is gelegen op het noorden, maar door de lengte is er altijd wel een zonnige plek te vinden. Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging met elektra, ideaal voor fietsen of extra opslag. De tuin beschikt tevens over een eigen achterom.
Bijzonderheden
+ Vier slaapkamers, waaronder een ruime zolderkamer met dakkapel
+ Diepe tuin met stenen berging en achterom
+ Energielabel C
+ Intergas HR-combiketel (2022)
+ Gelegen in een rustige, verkeersluwe en kindvriendelijke wijk
+ Op loopafstand van winkelcentrum, park en scholen
+ Goede bereikbaarheid richting Nijmegen, Eindhoven en ’s-Hertogenbosch
+ Projectnotaris: Taylor Wessing.
Aanvaarding
In nader overleg.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 395.000 - 459.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1971
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 128 m2
- Perceeloppervlakte 165 m2
- Inhoud 442 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 77m2 (op het noorden)
- Binnen Slecht
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Van Anrooijstraat 21 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Van Anrooijstraat 21 zich door de tijd ontwikkeld?We kunnen er naast zitten. Dit is een kluswoning die lastig op afstand op waarde is te schatten. Onze waardebepaling kan daarom afwijken.
+18% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oss
De WOZ-waarde van Van Anrooijstraat 21 is 304.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 30.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Van Anrooijstraat en 28.8% lager dan de realistische woningwaarde van Van Anrooijstraat 21.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 423.238
- Woningwaarde jaartrend +1.07%
- Gezinnen met kinderen 32%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Van Anrooijstraat 21 in Oss ligt tussen de 395.000 en 459.000 euro. Deze waarde is 33% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Van Anrooijstraat. Met een vraagprijs van € 335.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Van Anrooijstraat 21? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.