8536 VD Oosterzee
De Akkers 57
Verwachte verkoopprijs
Laatst bijgewerkt op zaterdag
Over deze woning
Gelegen aan de De Akkers in Oosterzee ligt deze prachtige en royale vrijstaande woning. De Akkers 57 is een Vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 173 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 442 m2. De woning is gebouwd in 1998 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 29.1% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 5.5% groter dan het gemiddelde. Het energielabel C is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Buiten wonen in Oosterzee, dan zit je hier goed. De Akkers 57 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 28 Oosterzee. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Er zijn in deze buurt gemiddeld veel bewoners van tussen de 45 en 64 jaar. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Oosterzee, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 531.000 - 617.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1998
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 173 m2
- Perceeloppervlakte 442 m2
- Binnen Redelijk
Waardeontwikkeling
Zo ontwikkelde de geschatte waarde van De Akkers 57 zich. Elke maand berekenen we de waarde opnieuw.
Altijd weten wat je huis waard is
We berekenen de waarde elke maand opnieuw. Volg je woning gratis en houd een gerust gevoel bij je grootste bezit.
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
De Fryske Marren
De WOZ-waarde van De Akkers 57 is 422.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 133.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Akkers en 26.5% lager dan de realistische woningwaarde van De Akkers 57.
Zo komen we aan de waarde
We vergelijken De Akkers 57 met alle recent verkochte woningen in de buurt.
€ 750.000
Ducdalf 7
176 m² · 4 kamers
verborgen aangeboden
Duimstraat 43
135 m² · 8 kamers
€ 565.000
Pegasus 5
163 m² · 6 kamers
€ 645.000
Slijkhout 5
189 m² · 7 kamers
€ 619.500
Straatweg 2
162 m² · 4 kamers
€ 569.000
Villa Noval. 18
152 m² · 6 kamers
€ 869.000
Swalp 9
180 m² · 5 kamers
€ 719.000
Bosruiter 112
181 m² · 6 kamers
€ 565.000
Aldebaran 40
164 m² · 9 kamers
€ 500.000
Graspieper 7
120 m² · 3 kamers
Te koop in de buurt
Woningen die nu te koop staan bij deze woning in de buurt.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Oosterzee: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.28 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.02 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 0.49 km · 6 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.13 km · 2 min. lopen
-
Heerenveen 18.64 km · Treinstation
-
Akkrum 20.79 km · Treinstation
-
Sneek Noord 22 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 454.571
- Waardetrend afgelopen jaar +5.42%
- Gezinnen met kinderen 38%
Alles over je huis verkopen
Praktische gidsen om goed voorbereid te verkopen.
Veelgestelde vragen
Wat is de woningwaarde van De Akkers 57?
Op basis van recente verkopen van vergelijkbare woningen in Oosterzee schatten we de waarde van De Akkers 57 nu tussen € 531.000 en € 617.000. Dit is een waarde-indicatie en geen officieel taxatierapport, maar het geeft een realistisch beeld van wat de markt op dit moment doet.
Hoe berekent Huispedia de woningwaarde?
We vergelijken je woning met recent verkochte woningen in de buurt en kijken naar woningtype, bouwjaar, oppervlakte en ligging. Hoe meer recente verkopen er in de buurt zijn, hoe smaller de bandbreedte; bij weinig vergelijkbaar aanbod is de schatting onzekerder. De indicatie is informatief en geen vervanging voor een officiële taxatie.
Waarom verandert de waarde terwijl de woning niet te koop staat?
De waarde van een woning wordt bepaald door de markt eromheen, niet door of je hem aanbiedt. Als woningen in de buurt verkocht worden, zegt dat iets over wat kopers nu willen betalen. Daarom kan de geschatte waarde maand na maand verschuiven, ook zonder dat er iets aan je woning verandert.
Wat brachten vergelijkbare woningen in Oosterzee op?
In de buurt zijn de afgelopen periode 20 vergelijkbare woningen verkocht. Verkoopprijzen zeggen meer dan vraagprijzen: ze laten zien wat een koper daadwerkelijk betaalde. Volg je woning om die verkoopprijzen te zien en hoe jouw woning zich daartoe verhoudt.
Wat betekent het om mijn woning te volgen?
Je claimt De Akkers 57 gratis als eigenaar en houdt daarna de geschatte waardeontwikkeling bij en ziet wat vergelijkbare woningen in de buurt opbrengen. Je woning komt er niet door te koop te staan: dat bepaal je zelf, op het moment dat jij dat wilt.
Ziet mijn makelaar of de buren dat ik mijn woning volg?
Nee. Het volgen van je woning is alleen voor jou zichtbaar. Je gegevens zijn niet openbaar en er gaat geen signaal naar makelaars of anderen dat je met je woning bezig bent.