de Papaver 10 4631 AV Hoogerheide
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de de Papaver in Hoogerheide ligt deze prachtige eengezinswoning. de Papaver 10 is een hoekwoning en heeft een woonoppervlakte van 140 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 186 m2. De woning is gebouwd in 1980 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 11.1% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 6.3% groter dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
de Papaver 10 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 00 Hoogerheide en Woensdrecht. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Hoogerheide, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 2 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan vier slaapkamers.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 424.000 - 492.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1980
- Energielabel B
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++), muurisolatie
- Verwarming hreketel, vloerverwarming
- Cv-ketel bouwjaar 2025
- Woonoppervlakte 140 m2
- Perceeloppervlakte 186 m2
- Inhoud 355 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Voorzieningen zonnepanelen
- Binnen Redelijk
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van de Papaver 10 zich door de tijd ontwikkeld?-6% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Woensdrecht
De WOZ-waarde van de Papaver 10 is 329.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 35.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de de Papaver en 28.1% lager dan de realistische woningwaarde van de Papaver 10.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 468.994
- Woningwaarde jaartrend +4.01%
- Gezinnen met kinderen 34%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van de Papaver 10 in Hoogerheide ligt tussen de 424.000 en 492.000 euro. Deze waarde is 43% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de de Papaver. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over de Papaver 10? Bekijk het complete waarderapport.