
Gelegen in Genemuiden ligt deze prachtige en ruime eengezinswoning aan de Zwaan. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 158 m2. De woning is gebouwd in 1975 en heeft een energielabel B. De laatste WOZ-waarde van Zwaan 7 is nog niet bekend.
Zwaan 7 is gelegen in de buurt Vogelbuurt. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige buurt gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goe bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Genemuiden, loopafstand van een supermarkt. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op 19 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zes kamers waarvan vijf slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Geschatte woningwaarde € 287.000 - 317.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1975
-
Energielabel
B
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen 129 m2
- Perceel 158 m2
- Inhoud 400 m3
Actuele woningwaarde van Zwaan 7 in Genemuiden
- Verandering sinds jan
- € 1.000 (+0.33%)
- Vooruitzicht 1 jaar
- € 294.500 (-2.48%)
- Laatste koopsom
Wat is de geschatte verkoopprijs?
Check het Huispedia Waarderapport voor Zwaan 7 en ontdek de verwachte verkoopprijs, interesse en het biedgedrag.
“We zien dat de woningwaarde van Zwaan 7 sinds januari is gestegen. We verwachten dat deze komend jaar weer gaat dalen. Wil je meer weten over de actuele verkoopwaarde, de lokale markt en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben? Bekijk het complete waarderapport .”
