Veenstraat 258 7511 AX Enschede
Over deze woning
-
Gewilde buurt54% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Het appartement onderscheidt zich direct door de royale lichtinval dankzij de gunstige ligging en grote raampartijen. Dit zorgt voor een aangename, open sfeer in de woning. Daarnaast beschikt het appartement over maar liefst drie balkons, waarvan twee gunstig zijn gesitueerd op het zonnige zuiden. Hierdoor kun je op verschillende momenten van de dag genieten van de zon. Een absolute meerwaarde.
Gelegen op de 7e woonlaag biedt het appartement een fraai en vrij uitzicht over de Boulevard 1945 richting de wijk Het Hogeland. De combinatie van hoogte en ligging zorgt voor zowel privacy als een ruimtelijk gevoel.
Het gebouw beschikt over een nette en representatieve hoofdentree met trappenhuis en liftinstallatie. Voor extra gemak is er een eigen berging in de kelder aanwezig, ideaal voor het stallen van fietsen of extra bergruimte. Direct achter het gebouw bevindt zich een ruime openbare parkeerplaats, waar je met een parkeervergunning eenvoudig kunt parkeren.
Kortom: een licht, comfortabel en goed gelegen appartement met verrassend veel buitenruimte, perfect voor wie centraal wil wonen met alle gemakken binnen handbereik.
Indeling o.a.:
Entree met een ruime centrale hal met de meterkast en toegang tot het toilet met fontein. Woonkamer met veel daglicht en toegang tot het 1e balkon aan de voorzijde. Dichte en verzorgde keuken en de opstelplaats van de cv-combiketel, welke is weggewerkt in een kast. Vanuit de keuken is toegang tot het balkon aan de achterzijde, welke beschikt over een praktische bergkast. De keuken is verder uitgerust met een kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron/oven en koelkast. In totaal 3 slaapkamers welke allen toegang geven tot een van de 3 balkons. In de kleinste slaapkamer is de wasmachine aansluiting gemaakt maar deze zou ook verplaatst kunnen worden naar de keuken. De badkamer heeft een inloopdouche en wastafel met meubel.
Servicekosten
Door het kopen van dit appartement word je lid van de Vereniging van Eigenaren (VvE). De bijdrage voor de VvE bedraagt circa € 250,- per maand voor het appartement (€ 234,-) en de berging (€ 14,-) tezamen. Hierin zit onder andere bij inbegrepen de opstalverzekering, reservering voor groot en klein onderhoud, schoonmaakkosten inclusief glasbewassing en het elektriciteitsverbruik van de algemene ruimten.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1967. Woonoppervlakte 81 m² + 11 m² buitenruimte. Energielabel C.
- De woonkamer is voorzien van buitenzonwering
- Optie gebruik gemeenschappelijke fietsenberging (eenmalige borg VvE € 50,-)
- Zowel de verzorgde hoofdentree als de voordeur van het appartement zijn uitsluitend bereikbaar via een trapopgang.
- Mogelijkheid tot het aanvragen van 2 parkeervergunningen (bewonersvergunning op kenteken en een bezoekersvergunning). Kosten € 84,- per jaar per vergunning.
Aanvaarding
- In overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst zal een ouderdoms- en asbestclausule worden opgenomen.
- In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Heb jij interesse in dit appartement? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 303.000 - 352.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1967
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 81 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 11 m2
- Inhoud 260 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 7e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 250 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Veenstraat 258 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Veenstraat 258 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Enschede
De WOZ-waarde van Veenstraat 258 is 271.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 72.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Veenstraat en 17.2% lager dan de realistische woningwaarde van Veenstraat 258.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 427.021
- Woningwaarde jaartrend +2.62%
- Gezinnen met kinderen 16%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Veenstraat 258 in Enschede ligt tussen de 303.000 en 352.000 euro. Deze waarde is 41.6% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Veenstraat. Met een vraagprijs van € 309.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Veenstraat 258? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.