de Koppele 609 5632 LS Eindhoven
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt75% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de de Koppele in Eindhoven ligt dit prachtige 2-kamer appartement. de Koppele 609 is een galerijwoning en bevindt zich op de tweede woonlaag van het pand en heeft een woonoppervlakte van 48 m2. De woning heeft een prettig balkon van 7 m2. De woning is gebouwd in 1968 en heeft een energielabel F.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 51.5% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee één van de kleinere woningen van de Koppele. Het energielabel F is slechter dan het gemiddelde label (E) in de straat.
Leuk wonen in Eindhoven, dan zit je hier goed. de Koppele 609 is gelegen in de gezellige buurt Dommelbeemd. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Eindhoven, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit twee kamers waarvan één slaapkamer. Daarnaast is er een badkamer.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 285.000 - 331.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort appartement Galerijflat
- Bouwjaar 1968
- Energielabel F
- Woonoppervlakte 48 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 7 m2
- Inhoud 171 m3
- Aantal kamers 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 2e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 105 per maand
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van de Koppele 609 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Eindhoven
De WOZ-waarde van de Koppele 609 is 256.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 14.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de de Koppele en 17% lager dan de realistische woningwaarde van de Koppele 609.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 466.561
- Woningwaarde jaartrend +2.79%
- Gezinnen met kinderen 35%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van de Koppele 609 in Eindhoven ligt tussen de 285.000 en 331.000 euro. Deze waarde is 8.7% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de de Koppele. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over de Koppele 609? Bekijk het complete waarderapport.