de Koppele 195 5632 LJ Eindhoven
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt70% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de de Koppele in Eindhoven ligt deze karakteristieke en grote eengezinswoning. de Koppele 195 is een 2-onder-1-kapwoning en heeft een woonoppervlakte van 174 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 440 m2. De woning is gebouwd in 1968, is uitstekend onderhouden en heeft een energielabel A+.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 75.8% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 45.7% groter dan het gemiddelde. Het energielabel A+ is beter dan het gemiddelde label (E) in de straat.
Stijlvol wonen in Eindhoven, dan is dit de buurt die je zoekt. de Koppele 195 is gelegen in de fijne buurt Dommelbeemd. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid. Verder ligt de woning in een woonwijk.
De woning is goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Eindhoven, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit negen kamers waarvan vier slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers en drie aparte toiletten aanwezig. Ook bevat de woning een open keuken.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 742.000 - 862.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1968
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel A+
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++), dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, spouwmuur
- Verwarming openhaard, vloerverwarming
- Woonoppervlakte 174 m2
- Perceeloppervlakte 440 m2
- Aantal kamers 9 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 3 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen inloopdouche, toilet, ligbad, wastafel, dubbele wastafel
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Voorzieningen vloerverwarming, openhaard, zonnepanelen, airconditioning
- Keuken Open keuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, heteluchtoven, elektrische kookplaat, kookplaat afzuiging, composiet werkblad, koelkast, spoelbak, bijkeuken
- Ligging woning in woonwijk
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Uitstekend
- Buiten Uitstekend
- Renovatiejaar 2022
- WSL01 C 1781
- Oppervlakte 440m2
- Eigendomssituatie Volle eigendom
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van de Koppele 195 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Eindhoven
De WOZ-waarde van de Koppele 195 is 547.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 144.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de de Koppele en 31.8% lager dan de realistische woningwaarde van de Koppele 195.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 466.561
- Woningwaarde jaartrend +2.79%
- Gezinnen met kinderen 35%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van de Koppele 195 in Eindhoven ligt tussen de 742.000 en 862.000 euro. Deze waarde is 137.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de de Koppele. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over de Koppele 195? Bekijk het complete waarderapport.