Prins Bernhardlaan 97 4615 BB Bergen op Zoom
Over deze woning
-
115 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 2.967) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 3.261/m²)
-
Gewilde buurt74% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Dit keurige herenhuis is perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte, comfort en een uitstekende ligging. De woning ligt op korte afstand van scholen, supermarkten, sportvoorzieningen en uitvalswegen, waardoor alles wat u dagelijks nodig heeft binnen handbereik is.
Bij binnenkomst valt direct de royale opzet van het huis op. Met vier ruime slaapkamers biedt dit herenhuis voldoende plek voor een groot gezin, een werk- of hobbykamer, of een combinatie daarvan. De woning beschikt bovendien over twee keukens en drie moderne badkamers, waardoor ochtenddrukte geen enkel probleem is.
Dankzij het energielabel A geniet u niet alleen van een aangenaam en comfortabel binnenklimaat, maar ook van lage energiekosten, wat dit huis ook op lange termijn zeer aantrekkelijk maakt.
Kortom, dit huis biedt alles wat u nodig heeft voor comfortabel en zorgeloos wonen. Een woning die u beslist gezien moet hebben, een bezichtiging is meer dan de moeite waard!
INDELING:
Begane grond:
Hal/entree met een trap naar de 1e verdieping, wandafwerking stucwerk, tegelvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
meterkast met 16 groepen en 4 aardlekschakelaars;
betegelde badkamer, voorzien van een inloopdouche, wandcloset, wastafel en een designradiator;
woonkamer met bergkast vv. opstelplaats boiler, wandafwerking stucwerk, tegelvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
open keuken, waarin geplaatst een in de lengte opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een granieten aanrechtblad met een spoelbak, inbouw inductie kookplaat, -koeler, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking stucwerk, tegelvloer, plafond afgewerkt met stucwerk, toegang tot de kelder en deur naar stadstuin;
royale kelder, wandafwerking stucwerk, betonvloer.
1e verdieping:
Overloop met een vaste trap naar de 2e verdieping, wandafwerking stucwerk, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
slaapkamer/woonkamer, wandafwerking stucwerk, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
2e dichte keuken, waarin geplaatst een in de lengte opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een kunststof aanrechtblad met een spoelbak, inbouw 5-pits gas kookplaat,-oven, -magnetron, -koeler, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking stucwerk en tegels, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
betegelde badkamer, voorzien van een ligbad met douchefunctie, 2e wandcloset, badkamermeubel met een wastafel;
2e verdieping:
Overloop met bergkast waarin opstelplaats HR-combiketel en MV-box, wandafwerking stucwerk, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
slaapkamer rechts voor, wandafwerking stucwerk, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
slaapkamer links achter, wandafwerking stucwerk, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk;
slaapkamer rechts achter, wandafwerking stucwerk, laminaatvloer, plafond afgewerkt met stucwerk.
betegelde badkamer, voorzien van een douchecabine, 3e wandcloset, wastafel en wasmachine-/drogeraansluiting.
Tuin:
Aangelegde stadstuin gelegen op het Oosten, terras bestraat met sierbestrating.
Bouwaard:
Woonhuis:
Traditioneel gebouwd, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, verdiepingsvloeren uitgevoerd in hout, kap gedekt met bitumineuze shingles en platdakconstructie gedekt met bitumineuze dakbedekking.
Isolatie:
De woning is voorzien van dakisolatie alsmede van isolerende beglazing.
Verwarming en warmwatervoorziening:
De woning is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat ATAG) is geplaatst op de 1e verdieping en voorziet tevens in warmwater. De boiler is geplaatst op de begane grond en voorziet tevens in warmwater voor de begane grond.
Kenmerken
- Vraagprijs € 365.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 2.967
- Aangeboden sinds 3 maanden
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1920
- Soort dak Samengesteld dak
-
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 123 m2
- Perceeloppervlakte 61 m2
- Inhoud 554 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 3 badkamers
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 30m2 (op het oosten)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Prins Bernhardlaan 97 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Prins Bernhardlaan 97 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Bergen op Zoom
De WOZ-waarde van Prins Bernhardlaan 97 is 314.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 58.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Prins Bernhardlaan en 35.6% lager dan de realistische woningwaarde van Prins Bernhardlaan 97.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Bergen op Zoom-Oude stad en omgeving: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.04 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.81 km · 10 min. fietsen
-
Supermarkt 0.21 km · 3 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.58 km · 7 min. lopen
-
Bergen op Zoom 1.17 km · Treinstation
-
Rilland-Bath 15.82 km · Treinstation
-
Roosendaal 19.71 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 397.708
- Waardetrend afgelopen jaar +1.68%
- Gezinnen met kinderen 22%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Prins Bernhardlaan 97 in Bergen op Zoom ligt tussen de 451.000 en 524.000 euro. Deze waarde is 55.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Prins Bernhardlaan. Met een vraagprijs van € 365.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Prins Bernhardlaan 97? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.