Woningwaarde van Bandsloot 9 Bantega is
€ 822.000 - 956.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Op de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 59.000 meer
Bandsloot 9 8538 RG Bantega
378m²
2.890m²
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt42% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Bandsloot in Bantega ligt deze unieke en riante woning. Bandsloot 9 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 378 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 2.890 m2. De woning is gebouwd in 2004 en heeft geen (bekend) energielabel.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 98.9% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 89.6% groter dan het gemiddelde.
Ruim wonen in Bantega, dan ben je hier aan het juiste adres. Bandsloot 9 is gelegen in de leuke buurt Wijk 04 Bantega. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. In de buurt wonen relatief veel bewoners van tussen de 45 en 64 jaar. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
Gelegen op loopafstand van het centrum van Bantega, fietsafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 11 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 822.000 - 956.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 2004
- Woonoppervlakte 378 m2
- Perceeloppervlakte 2890 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Bandsloot 9 zich door de tijd ontwikkeld?Let op, dit is een unieke woning met een relatief groot perceel van 2.890 m². Deze is daarom lastig op afstand op waarde te schatten
+10% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
De Fryske Marren
De WOZ-waarde van Bandsloot 9 is 576.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 27% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Bandsloot en 35.2% lager dan de realistische woningwaarde van Bandsloot 9.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 604.537
- Woningwaarde jaartrend +16.71%
- Gezinnen met kinderen 43%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Bandsloot 9 8538 RG Bantega
378m²
2.890m²
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Bandsloot 9 in Bantega ligt tussen de 822.000 en 956.000 euro. Deze waarde is 82.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Bandsloot. Meer weten over de huidige verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Bandsloot 9? Bekijk het complete waarderapport.