Woningwaarde van Floralaan 70 Wervershoof is
€ 265.000 - 308.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 13.000 meer
Floralaan 70 1693 GN Wervershoof
85m²
170m²
4
D
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt83% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Floralaan in Wervershoof ligt deze unieke eengezinswoning. Floralaan 70 is een tussenwoning en heeft een woonoppervlakte van 85 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 170 m2. De woning is gebouwd in 1974 en heeft een energielabel D.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 17.5% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 55.1% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel D is slechter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Floralaan 70 is gelegen in de leuke buurt Wervershoof. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Wervershoof, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vier kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 265.000 - 308.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1974
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 85 m2
- Perceeloppervlakte 170 m2
- Inhoud 346 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Floralaan 70 zich door de tijd ontwikkeld?+12% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Medemblik
De WOZ-waarde van Floralaan 70 is 329.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 39.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Floralaan en 14.9% hoger dan de realistische woningwaarde van Floralaan 70. Er is dus een kans om de WOZ-waarde te verlagen via een WOZ bezwaar.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 494.179
- Woningwaarde jaartrend +2.63%
- Gezinnen met kinderen 34%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Floralaan 70 1693 GN Wervershoof
85m²
170m²
4
D
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Floralaan 70 in Wervershoof ligt tussen de 265.000 en 308.000 euro. Deze waarde is 13.7% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Floralaan. Meer weten over de huidige verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Floralaan 70? Bekijk het complete waarderapport.