Klompenmakersveld 7 7031 DH Wehl
Over deze woning
-
Gewilde buurt84% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Een warm welkom
Bij binnenkomst stap je de hal in, vanwaar je doorloopt naar de lichte, L-vormige woonkamer. De grote ramen zorgen voor een prettige lichtinval en de PVC-vloer geeft het geheel een verzorgde uitstraling. Onder de trap bevindt zich een handige provisiekast – ideaal voor de voorraad of de stofzuiger.
De woning werd in 1995 aan de achterzijde uitgebouwd. Hier vind je nu de gezellige woonkeuken, die direct uitnodigt tot lange tafelsessies en borrelavonden. De nette inbouwkeuken is voorzien van diverse apparatuur, waaronder een koelkast, vaatwasser, gaskookplaat, afzuiging, oven én een stoomoven. Dankzij de kasten en laden is er bovendien volop opbergruimte.
Via de keuken loop je zo door naar de garage. Deze is verwarmd, voorzien van elektra en een handig keukenblok met warm en koud water. Aan de voorkant openen de dubbele deuren naar de oprit en aan de achterkant stap je direct de tuin in.
Slaapverdiepingen
Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers en een verzorgde badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Een verdieping hoger vind je de voorzolder met witgoedaansluitingen, de cv-installatie (Vaillant, 2011) en een dakraam dat zorgt voor daglicht. Hier ligt ook de vierde slaapkamer, compleet met bergruimte achter de knieschotten.
Buitenleven
De tuin is volledig omsloten en daardoor heerlijk privé. Achterin staat een tuinhuisje met een overkapping: een fijne plek om in de zomer buiten te zitten of juist in de winter je tuinspullen droog te stallen. Via een omloop kun je eenvoudig rond het huis naar de oprit lopen.
Aan de voorzijde van de woning zijn screens geplaatst, wat extra comfort biedt op zonnige dagen.
De ligging
De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke straat. Aan de overzijde kijk je uit op gemeentegroen – fijn voor een vrij gevoel. Binnen een paar minuten lopen sta je op station Wehl en ook winkels, scholen, kinderopvang en sportaccommodaties zijn vlakbij. Voor natuurliefhebbers biedt de omgeving tal van mogelijkheden: je kunt hier heerlijk wandelen en fietsen. Met de auto zit je bovendien zo op de uitvalswegen richting Arnhem en Doetinchem.
Kortom: Klompenmakersveld 7 is een heerlijk huis met veel leefruimte, een gezellige woonkeuken en een praktische indeling. Voeg daar de rustige ligging en de nabijheid van voorzieningen aan toe en je hebt een plek die helemaal klaar is voor een volgende bewoner.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 497.000 - 567.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1988
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 124 m2
- Perceeloppervlakte 265 m2
- Inhoud 493 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 87m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Klompenmakersveld 7 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Klompenmakersveld 7 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Doetinchem
De WOZ-waarde van Klompenmakersveld 7 is 344.000 euro met peildatum 01-01-2024. Dit bedrag is 13.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Klompenmakersveld en 34.8% lager dan de realistische woningwaarde van Klompenmakersveld 7.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 433.758
- Woningwaarde jaartrend +10.4%
- Gezinnen met kinderen 35%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Klompenmakersveld 7 in Wehl ligt tussen de 497.000 en 567.000 euro. Deze waarde is 24% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Klompenmakersveld. Met een vraagprijs van € 429.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Klompenmakersveld 7? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.