Klaproos 19 2377 EC Oude Wetering
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt90% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Klaproos in Oude Wetering ligt deze karakteristieke eengezinswoning. Klaproos 19 is een hoekwoning en heeft een woonoppervlakte van 138 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 137 m2. De woning is gebouwd in 1986, is uitstekend onderhouden en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 19% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 12.7% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Klaproos 19 is gelegen in de fijne buurt Wijk 00 Roelofarendsveen. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Oude Wetering, fietsafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 3 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan vier slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers. Ook bevat de woning een eetkeuken.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 602.000 - 700.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1986
- Energielabel B
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++), vloerisolatie, volledig geïsoleerd
- Verwarming combiketel
- Woonoppervlakte 138 m2
- Perceeloppervlakte 137 m2
- Inhoud 507 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers
- Badkamervoorzieningen regendouche, toilet
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Voorzieningen openhaard, zonnepanelen, alarmsysteem
- Keuken Eetkeuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, combi magnetron, magnetron, conventionele oven, espressomachine, inductiekookplaat, ingebouwde afzuigkap, graniet werkblad, koelkast, dubbele spoelbak, quooker, boretti
- Achtertuin 18m2
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Uitstekend
- Buiten Goed
- Renovatiejaar 2022
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Klaproos 19 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Kaag en Braassem
De WOZ-waarde van Klaproos 19 is 506.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 70.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Klaproos en 22.3% lager dan de realistische woningwaarde van Klaproos 19.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 629.391
- Woningwaarde jaartrend +5.08%
- Gezinnen met kinderen 37%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Klaproos 19 in Oude Wetering ligt tussen de 602.000 en 700.000 euro. Deze waarde is 50.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Klaproos. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over Klaproos 19? Bekijk het complete waarderapport.