
Palestrinalaan 6 4904 LD Oosterhout Componistenbuurt
115 m2 wonen 150 m2 perceel 5 slaapkamers
Gelegen in Oosterhout ligt deze fraaie en ruime eengezinswoning aan de Palestrinalaan. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 150 m2. De woning is gebouwd in 1970 en heeft een energielabel C. De laatste WOZ-waarde van Palestrinalaan 6 is 248.000 euro.
Palestrinalaan 6 is gelegen in de buurt Componistenbuurt. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. De buurt heeft naar verhouding veel oudere inwoners van 65 jaar en ouder. Verder is het een betrekkelijk rustige buurt gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op fietsafstand van het centrum van Oosterhout, loopafstand van een supermarkt. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 3 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zes kamers waarvan vijf slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 278.000 - 308.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1970
-
Energielabel
C
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen 115 m2
- Perceel 150 m2
- Inhoud 380 m3
- Aantal kamers 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
Actuele woningwaarde van Palestrinalaan 6 in Oosterhout
- Verandering sinds feb
- geen (0%)
- Vooruitzicht 1 jaar
- € 283.500 (-3.24%)
- Laatste koopsom
Wat is de geschatte verkoopprijs?
Check het Huispedia Waarderapport voor Palestrinalaan 6 en ontdek de verwachte verkoopprijs, interesse en het biedgedrag.
“We zien dat de woningwaarde van Palestrinalaan 6 sinds februari gelijk is gebleven. We verwachten dat deze komend jaar weer gaat dalen. Wil je meer weten over de actuele verkoopwaarde, de lokale markt en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben? Bekijk het complete waarderapport .”
