
Gelegen in Nijmegen ligt deze prachtige woning in de Distelstraat. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 131 m2. De woning is gebouwd in 1938. De laatste WOZ-waarde van Distelstraat 67 is 381.000 euro.
Hip wonen in Nijmegen. Dat kan goed in deze buurt. Distelstraat 67 is gelegen in de buurt Wolfskuil. De buurt heeft naar verhouding veel jonge inwoners van tussen de 25 en 44 jaar. Verder is het een betrekkelijk rustige buurt gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op fietsafstand van het centrum van Nijmegen, loopafstand van een supermarkt. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 9 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 365.000 - 401.000 Hypotheekadvies
- Status Niet beschikbaar
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 1938
-
Energielabel
?(onbekend)
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen 98 m2
- Perceel 131 m2
Actuele woningwaarde van Distelstraat 67 in Nijmegen
- Verandering sinds feb
- € -2.000 (-0.52%)
- Vooruitzicht 1 jaar
- € 368.500 (-4.04%)
- Laatste koopsom
Wat is de geschatte verkoopprijs?
Check het Huispedia Waarderapport voor Distelstraat 67 en ontdek de verwachte verkoopprijs, interesse en het biedgedrag.
“We zien dat de woningwaarde van Distelstraat 67 sinds februari licht is gedaald. We verwachten dat deze komend jaar zal blijven dalen. Wil je meer weten over de actuele verkoopwaarde, de lokale markt en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben? Bekijk het complete waarderapport .”
