Woningwaarde van Ganker 82 Nibbixwoud is
€ 305.000 - 354.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 22.000 meer
Ganker 82 1688 CW Nibbixwoud
81m²
150m²
4
D
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt80% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Ganker in Nibbixwoud ligt deze bijzondere eengezinswoning. Ganker 82 is een tussenwoning en heeft een woonoppervlakte van 81 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 150 m2. De woning is gebouwd in 1958 en heeft een energielabel D.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 46.4% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 80% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel D is slechter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Landelijk wonen in Nibbixwoud, dat kan zeker in deze buurt. Ganker 82 is gelegen in de fraaie buurt Nibbixwoud. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Nibbixwoud, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vier kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 305.000 - 354.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1958
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 81 m2
- Perceeloppervlakte 150 m2
- Inhoud 339 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Ganker 82 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Medemblik
De WOZ-waarde van Ganker 82 is 314.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 15.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Ganker en 4.8% lager dan de realistische woningwaarde van Ganker 82.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 472.389
- Woningwaarde jaartrend +6.27%
- Gezinnen met kinderen 39%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Ganker 82 1688 CW Nibbixwoud
81m²
150m²
4
D
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Ganker 82 in Nibbixwoud ligt tussen de 305.000 en 354.000 euro. Deze waarde is 30.7% lager dan de gemiddelde woningwaarde in de Ganker. Meer weten over de actuele verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben over Ganker 82? Bekijk het complete waarderapport.