In 1 minuut meer inzicht in deze woning Volg mijn woning

5738 BP Mariahout

Niet te koop

De Koperwiek 6

109m²
163m² perceel
2006
Huispedia Woningwaarde € 425.000 – € 494.000

Verwachte verkoopprijs

Laatst bijgewerkt op donderdag

Over deze woning

  • Gewilde buurt
    94% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht

Gelegen aan de De Koperwiek in Mariahout ligt deze karakteristieke woning. De Koperwiek 6 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 109 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 163 m2. De woning is gebouwd in 2006 en heeft geen (bekend) energielabel.

Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 23.8% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee één van de kleinere woningen van De Koperwiek. Als we naar het perceel kijken is dit 34% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee de kleinste woning van De Koperwiek.

Rustig wonen in Mariahout, dan is dit de buurt die je zoekt. De Koperwiek 6 is gelegen in de fijne buurt Wijk 03 Mariahout. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.

De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Mariahout, loopafstand van een supermarkt. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 13 minuten rijden.

Kenmerken

Overdracht
Bouw
Energie
Oppervlakten & inhoud
  • Woonoppervlakte 109 m2
  • Perceeloppervlakte 163 m2

Waardeontwikkeling

Zo ontwikkelde de geschatte waarde van De Koperwiek 6 zich. Elke maand berekenen we de waarde opnieuw.

Afgelopen jaar +1.55%
jul. '25 jun. '26

Altijd weten wat je huis waard is

We berekenen de waarde elke maand opnieuw. Volg je woning gratis en houd een gerust gevoel bij je grootste bezit.

Volg je woning gratis

Maandlasten

Wat kost wonen in deze woning?

€ –
per maand
Hypotheek Belastingen Verzekering Gas/Water/Licht Internet
13430
Hypotheeksom € 459000
Rentepercentage 4.03%
Doorlooptijd 30 jaar
Hypotheeklasten € 0 /mnd
Benieuwd hoeveel je maximaal kunt lenen?

Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.

Laarbeek

OZB € 434,- / jaar
Afvalheffing € 195,- / jaar
Rioolheffing € 220,- / jaar
Totaal per jaar € 849,-
Geschatte belasting € 71 /mnd
WOZ De Koperwiek 6

De WOZ-waarde van De Koperwiek 6 is 396.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 23.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Koperwiek en 13.8% lager dan de realistische woningwaarde van De Koperwiek 6.

€ 12,- /mnd
€ 4,- /mnd
€ 5,- /mnd
Geschatte kosten € 21 /mnd
  • 1 persoon Alleen
  • 2 persoons Samen
  • klein gezin Klein gezin
  • Middel gezin Middel gezin
  • Groot gezin Groot gezin
Gas ( m³/jr) € ,- /mnd
Water ( m³/jr) € ,- /mnd
Elektriciteit ( kWh/jr) € ,- /mnd
Geschatte kosten €  /mnd
Internet & TV € 45,- /mnd
Geschatte kosten € 45,- /mnd

Zo komen we aan de waarde

We vergelijken De Koperwiek 6 met alle recent verkochte woningen in de buurt.


Te koop in de buurt

Woningen die nu te koop staan bij deze woning in de buurt.

Alle koopwoningen →

Buurt & Bereikbaarheid

15 Overboden
1 Onderboden
0 Op vraagprijs

Buurtinformatie
  • Gemiddelde vraagprijs € 458.026
  • Woningwaarde jaartrend +1.31%
  • Gezinnen met kinderen 43%
  • Meer statistieken Buurt bekijken
Stations
Helmond Brandevoort 9.66km - Treinstation
Helmond 't Hout 10.7km - Treinstation
Helmond 12.79km - Treinstation
Scholen
Bernadetteschool voor Basisonderwijs 0.56km - School
Mariaschool 3.49km - School
De Sprankel 3.77km - School
Deze afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes en afstanden kunnen afwijken.

Alles over je huis verkopen

Praktische gidsen om goed voorbereid te verkopen.

Alle artikelen →

Veelgestelde vragen

Wat is de woningwaarde van De Koperwiek 6?

De geschatte woningwaarde van De Koperwiek 6 in Mariahout ligt tussen € 425.000 en € 494.000. Volg je woning gratis om de exacte verwachte verkoopprijs te bekijken.

Staat De Koperwiek 6 te koop?

Nee, De Koperwiek 6 staat op dit moment niet te koop. Je kunt de woning wel gratis volgen om op de hoogte te blijven van de woningwaarde en de ontwikkelingen in de buurt.

Wat brachten vergelijkbare woningen in Mariahout op?

In de buurt zijn recent 20 vergelijkbare woningen verkocht. Log in en volg je woning om te zien wat ze precies hebben opgebracht.

Hoe berekent Huispedia de woningwaarde?

De Huispedia Woningwaarde is een eerste waarde-indicatie op basis van recente verkopen in de buurt, de kenmerken van de woning en de ontwikkelingen op de woningmarkt. Het is een startpunt, geen volledige taxatie.

Hoe volg ik mijn woning op Huispedia?

Claim je woning gratis via "Volg mijn woning". Je krijgt dan toegang tot de verwachte verkoopprijs, vergelijkbare verkopen en de ontwikkelingen in de buurt.