Weemselo 27 7581 RC Losser
Over deze woning
-
4 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 3.586) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 3.878/m²)
-
Gewilde buurt78% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Op een mooie plek in de wijk De Saller staat deze verrassend ruime geschakelde twee-onder-een-kapwoning. Een fijne woonomgeving voor jong en oud, met de basisscholen aan de Keizerskroon en de speeltuin aan het Sallers Kerkepad in de buurt. En wil je eropuit? Ook het buitengebied van Losser ligt dichtbij, ideaal voor een wandeling of fietstocht.
Binnen is er vooral véél ruimte. De lichte woonkamer met erker, het royale eetgedeelte en de open keuken vormen samen een fijne leefruimte, terwijl de bijkeuken en inpandig bereikbare garage voor het praktische gemak zorgen. Boven zijn maar liefst vijf slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen. Tel daar 10 zonnepanelen, airconditioning en energielabel B bij op en je hebt een heerlijk gezinshuis waar ruimte en comfort mooi samenkomen.
Kom binnen!
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast, trapopgang en het moderne toilet.
Vanuit de hal stap je de woonkamer binnen. Aan de voorzijde zorgt de erker niet alleen voor extra ruimte, maar vooral voor veel licht en een prettige sfeer. Er is volop plaats voor een royale zithoek en richting de achterzijde gaat de woonkamer over in het ruime eetgedeelte. Een heerlijke plek voor een grote eettafel en lange avonden met familie of vrienden. De open keuken sluit hier mooi op aan en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling met veel werk- en kastruimte en voorzien van onder andere een gaskookplaat, oven, koelkast en vaatwasser.
Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken. Hier heb je extra bergruimte dankzij de schuifkastenwand en zowel de keuken als de bijkeuken zijn voorzien van vloerverwarming. Vanuit de bijkeuken bereik je de achterzijde van de woning én de aangebouwde garage.
De garage is inpandig bereikbaar en voorzien van een praktische schuifkastenwand. Een fijne extra ruimte voor de auto, fietsen, voorraad of hobbyspullen. Aan de voorzijde beschikt de woning bovendien over een carport en parkeergelegenheid op eigen terrein.
Eerste verdieping
Via de overloop bereik je drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn prettig van formaat en twee kamers beschikken over een praktische inbouwkast. Alle drie de slaapkamers zijn voorzien van rolluiken, waarvan twee elektrisch bedienbaar zijn. Op de overloop is daarnaast airconditioning aanwezig.
De badkamer is lekker ruim opgezet en compleet uitgevoerd met een ligbad, separate douche, dubbele wastafel en toilet. Dankzij de royale maatvoering is er voldoende ruimte en heb je hier alles bij elkaar voor een ontspannen start van de dag.
Tweede verdieping
En dan zijn we er nog niet! Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar de ruimte opnieuw positief verrast. Op de ruime overloop bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger en de cv-installatie. Vanaf hier heb je toegang tot nog eens twee slaapkamers. De ene slaapkamer is voorzien van een dakkapel met kunststof kozijnen en een elektrisch rolluik, de andere beschikt over een Velux-dakraam.
Met in totaal vijf slaapkamers is er dus volop plek voor een groter gezin. En heb je niet alle kamers als slaapkamer nodig? Dan zijn een thuiswerkplek, hobbykamer of logeerkamer natuurlijk zo gemaakt.
Buiten
Ook rondom de woning is het prettig wonen. Aan de voorzijde zorgen de eigen oprit en carport voor parkeerruimte direct bij huis. De achtertuin biedt een fijne plek om buiten te zitten en is vanuit de woning gemakkelijk bereikbaar.
Aan de achtergevel is bovendien een zonnescherm aanwezig, zodat je op zonnige dagen ook een beschutte plek op het terras kunt creëren.
Comfort en duurzaamheid
Op het gebied van comfort en duurzaamheid is deze woning goed uitgerust. De gevels, het dak en de vloer zijn geïsoleerd en de woning beschikt over isolerende HR-beglazing. De garage is in 2020 aanvullend geïsoleerd met Rockwool.
Op het dak liggen 10 zonnepanelen van ieder 400 Wp, geplaatst in 2023 en in eigendom. Voor verwarming en warm water is er een Nefit Trendline HRC30 CW5 II cv-ketel uit 2020. Daarnaast beschikt de woning over Toshiba-airconditioning. De woning heeft energielabel B.
Ligging
De ligging in De Saller maakt het plaatje compleet. Je woont hier in een prettige woonomgeving met de basisscholen aan de Keizerskroon en de speeltuin aan het Sallers Kerkepad in de buurt. Ook de overige voorzieningen van Losser zijn goed bereikbaar. Tegelijkertijd hoef je voor rust en groen niet ver. Vanuit de wijk ben je zo in het buitengebied, waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. Juist die combinatie maakt dit een fijne plek voor gezinnen die graag voorzieningen dichtbij hebben, maar ook van het buitenleven houden.
Bijzonderheden
• Geschakelde twee-onder-een-kapwoning;
• Bouwjaar 1999;
• Gelegen in de wijk De Saller;
• Maar liefst 5 slaapkamers;
• Lichte woonkamer met erker en royaal eetgedeelte;
• Toilet vernieuwd in 2025;
• Vloerverwarming in keuken en bijkeuken;
• Ruime badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet;
• Airconditioning aanwezig;
• Aangebouwde, inpandig bereikbare garage met schuifkastenwand;
• Carport en parkeergelegenheid op eigen terrein;
• 10 Zonnepanelen van 400 Wp per paneel, geplaatst in 2023 en eigendom;
• Nefit HR cv-ketel uit 2020;
• Zonnescherm aan de achterzijde;
• Energielabel B.
• Gunstige ligging nabij het Nilantsven, scholen en overige voorzieningen;
• Goede aansluiting richting de rondweg en omliggende plaatsen;
• De woning is ingemeten volgens de NEN2580, meetrapport is beschikbaar;
• In de koopakte worden o.a. opgenomen een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom en een ouderdomsclausule
• Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben ondertekend.
Vijf slaapkamers, een ruime leefruimte, garage, carport én een fijne ligging in De Saller: dit is zo'n huis waar je als gezin alle ruimte hebt om lekker te wonen. Nieuwsgierig geworden? Kom vooral kijken en ervaar zelf hoeveel ruimte deze woning te bieden heeft!
Kenmerken
- Vraagprijs € 545.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.586
- Aangeboden sinds 3 dagen
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 1999
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 152 m2
- Perceeloppervlakte 236 m2
- Inhoud 608 m3
- Aantal kamers 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 60m2 (op het oosten)
- Voortuin
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Weemselo 27 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Huispedia Woningwaarde
Ontdek of deze woning bij je past
Zet de woning op je shortlist en ontgrendel de volledige woningwaarde en inzichten.
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Losser
De WOZ-waarde van Weemselo 27 is 518.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 48.5% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Weemselo en 3.7% lager dan de realistische woningwaarde van Weemselo 27.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Losser: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.8 km · 10 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.99 km · 14 min. fietsen
-
Supermarkt 1.52 km · 6 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.66 km · 8 min. lopen
-
Oldenzaal 8.18 km · Treinstation
-
Enschede 13.47 km · Treinstation
-
Enschede Kennispark 18.33 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 413.299
- Waardetrend afgelopen jaar -1.35%
- Gezinnen met kinderen 35%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Weemselo 27 in Losser ligt tussen de 512.000 en 565.000 euro. Deze waarde is 1.8% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Weemselo. Met een vraagprijs van € 545.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Weemselo 27? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd