Van Vlaanderenstraat 57 4791 ER Klundert
Over deze woning
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Lekker royaal wonen met veel buitenruimte. Dit kan in deze leuke hoekwoning met groot zijperceel wat legio mogelijkheden biedt. De woning beschikt over een royale en lichte woonkamer, vier ruime slaapkamers en een badkamer met voldoende plek. Je woont aan de rand van Klundert en daarmee is het buitengebied lopend te bereiken. Ook is de school vlakbij, het kinderdagverblijf en diverse sportvoorzieningen. Kortom, zoek je een woning met lekker veel mogelijkheden, dan is dit de perfecte woning voor jou!
Indeling
Begane grond:
Entree met hier de vernieuwde meterkast (6 groepen, kookgroep en dubbele aardlekschakelaar), de gedeeltelijk betegelde toiletruimte met fonteintje en verder is er toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is leuk van opzet en het zitgedeelte is aan er achterzijde gelegen, lekker aan de kant van de tuin. Vanuit de woonkamer is via een loopdeur toegang tot de tuin, er is een trap naar de verdieping en je kunt door naar de keuken welke aan de voorzijde is gelegen.
De inrichting van de keuken is recent vernieuwd en helemaal van deze tijd. Aan gemak ontbreekt het niet, want je hebt de beschikking over een koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, combi-oven en afzuigkap.
De gehele begane grond is voorzien van een nette laminaat vloerafwerking en glad stucwerk op de muren.
Eerste verdieping:
Je komt op een afsluitbare overloop met hier een trap naar de tweede verdieping. Vanaf de overloop heb je ook toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer.
Twee van de slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde en de derde aan de voorzijde. Alle drie de slaapkamers zijn van een goed formaat. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een wastafel.
Als laatste hebben we dan de badkamer nog. Deze is lekker ruim en hier heb je een ligbad, wastafel en toilet. Door de aanwezig ruimte kun je bij vervanging van de badkamer ook een losse douche maken. De badkamer is voorzien van de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Tweede verdieping:
Overloop met vaste kast welke voorzien is van de opstelplaats van de cv-ketel (Remeha Tzerra HR combi 2017) en er is toegang tot de vierde slaapkamer.
Deze vierde slaapkamer is ook weer lekker ruim en biedt voldoende mogelijkheden. Vanuit deze slaapkamer is er nog een berging te bereiken welke ideaal is voor het opbergen van de vakantiespullen.
Tuin:
De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met sierbestrating. Je hebt dus de mogelijkheid om een grote tuinset te plaatsen en een loungeset. Dan nog steeds is er plek genoeg voor een groot zwembad of speeltoestel. Wat wil je nog meer!
Achterin de tuin is een stenen berging aanwezig en deze is voorzien van elektra. Verder is er nog een poort naar de voorzijde en er is een poort naar het zijpad. Aan de zijkant van de woning is een kraantje en dit is handig om bijvoorbeeld de auto te wassen.
Algemeen:
- de woning is ter plaatste van de begane grond en op de verdieping aan de achterzijde voorzien van rolluiken. Op de begane grond aan de achterzijde is een zonnescherm aanwezig;
- alle vloeren zijn van beton;
- naast de woning is een royale oprit gelegen. Na verkrijging van een inritvergunning kun je hier met gemak een grote camper, boot of caravan parkeren.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 425.000 - 494.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1976
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 110 m2
- Perceeloppervlakte 262 m2
- Inhoud 365 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 115m2 (op het zuiden)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Van Vlaanderenstraat 57 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Van Vlaanderenstraat 57 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Moerdijk
De WOZ-waarde van Van Vlaanderenstraat 57 is 326.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 47.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Van Vlaanderenstraat en 29.1% lager dan de realistische woningwaarde van Van Vlaanderenstraat 57.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Klundert: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 1 km · 4 min. fietsen
-
Snelweg afrit 3.73 km · 13 min. fietsen
-
Supermarkt 1.07 km · 4 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.32 km · 4 min. lopen
-
Zevenbergen 8.53 km · Treinstation
-
Oudenbosch 9.22 km · Treinstation
-
Lage Zwaluwe 14.01 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 426.488
- Waardetrend afgelopen jaar +3.64%
- Gezinnen met kinderen 36%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Van Vlaanderenstraat 57 in Klundert ligt tussen de 425.000 en 494.000 euro. Deze waarde is 49.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Van Vlaanderenstraat. Met een vraagprijs van € 395.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Van Vlaanderenstraat 57? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.