Woningwaarde van De Stegen 33 Hellouw is
€ 873.000 - 999.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 31.000 meer
De Stegen 33 4174 GZ Hellouw
227m²
505m²
6
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat bracht deze woning op?
Verkocht op 8 mei 2024
Vraagprijs
€ 650.000Bod
-
Gewilde buurt79% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Stegen in Hellouw ligt dit bijzondere en ruime herenhuis. De Stegen 33 is een 2-onder-1-kapwoning en heeft een woonoppervlakte van 227 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 505 m2. De woning is gebouwd in 2014 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 68.1% groter dan het gemiddelde. Het is hiermee de grootste woning van de De Stegen. Als we naar het perceel kijken is dit 31.2% groter dan het gemiddelde. Het energielabel A is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Landelijk wonen in Hellouw, dat kan zeker in deze buurt. De Stegen 33 is gelegen in de fraaie buurt Haaften. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Hellouw, fietsafstand van een supermarkt. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zes kamers waarvan drie slaapkamers.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 873.000 - 999.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwjaar 2014
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 227 m2
- Perceeloppervlakte 505 m2
- Inhoud 839 m3
- Aantal kamers 6 kamers (3 slaapkamers)
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Stegen 33 zich door de tijd ontwikkeld?+10% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
West Betuwe
De WOZ-waarde van De Stegen 33 is 713.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 63.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Stegen en 23.3% lager dan de realistische woningwaarde van De Stegen 33.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 462.720
- Woningwaarde jaartrend +10.94%
- Gezinnen met kinderen 39%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.De Stegen 33 4174 GZ Hellouw
227m²
505m²
6
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Stegen 33 in Hellouw ligt tussen de 873.000 en 999.000 euro. Deze waarde is 120.4% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de De Stegen. Meer weten over de actuele verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben over De Stegen 33? Bekijk het complete waarderapport.