Woningwaarde van Den Bogerd 37 Hardinxveld-Giessendam is
€ 314.000 - 365.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 10+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 18.000 meer
Den Bogerd 37 3371 AM Hardinxveld-Giessendam
72m²
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt90% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Den Bogerd in Hardinxveld-Giessendam ligt dit karakteristieke appartement. Den Bogerd 37 heeft een woonoppervlakte van 72 m2. De woning is gebouwd in 1987 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 2.7% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel A is beter dan het gemiddelde label (B) in de straat.
Den Bogerd 37 is gelegen in de fijne buurt Neder Hardinxveld. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Hardinxveld-Giessendam, loopafstand van een supermarkt en loopafstand van een treinstation. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 2 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 314.000 - 365.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Appartement
- Bouwjaar 1987
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 72 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Den Bogerd 37 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Hardinxveld-Giessendam
De WOZ-waarde van Den Bogerd 37 is 263.000 euro met peildatum 01-01-2025. en 22.6% lager dan de realistische woningwaarde van Den Bogerd 37.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 506.653
- Woningwaarde jaartrend +4.21%
- Gezinnen met kinderen 39%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Den Bogerd 37 3371 AM Hardinxveld-Giessendam
72m²
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Den Bogerd 37 in Hardinxveld-Giessendam ligt tussen de 314.000 en 365.000 euro. Deze waarde is 17.6% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Den Bogerd. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over Den Bogerd 37? Bekijk het complete waarderapport.