Het Blik 66 7141 TK Groenlo
Over deze woning
-
Gewilde buurt94% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
EEN BLIK NAAR BINNEN
Het is heerlijk toeven in en rondom Groenlo in de Achterhoek. Er zijn diverse bijzondere trekpleisters zoals de oude verdedigingswerken, stadswallen en de historische kerkers. Tevens is Groenlo een mooie startplek om te fietsen of te wandelen. Wonen in dit mooie historische vestingstadje is een bijzonder voorrecht.
We stappen uit de auto en kijken met een goedkeurende blik naar de verderop gelegen woning die we gaan bekijken. Een heerlijk plekje met riant uitzicht, lekker in het groen. Wat direct opvalt is de riante voortuin. Hier kun je de dag goed beginnen met een gezellig zitje om te genieten van de ochtendzon. Zo begint de dag goed met een kop koffie, de ochtendkrant en een vers croissantje.
Een wijs mens zei eens: ‘Als je niet weet waar je moet beginnen, begin dan bij het begin.’ Enfin, dat nemen we ter harte. We starten in de hal, zien de meterkast en lopen door naar de tuingerichte woonkamer. De lichte keuken zit aan de voorzijde. Er is een open trap naar boven en er ligt massief parket op de vloer. Achter is de bijkeuken in de aanbouw, evenals het toilet. Boven zien we op het gemak een drietal slaapkamers (1 met balkon). De badkamer heeft een ligbad/ douche, 2e toilet en wastafel. Vaste trap naar tweede verdieping met overloop v.v. bergkast (en Cv-combiketel, Remeha uit 2012) Zowel voor als achter een riante slaapkamer.
EEN BLIK NAAR BUITEN
De heerlijke vrije achtertuin ligt nagenoeg west. Met achterom. Achter de bijkeuken is een stenen berging aangebouwd. De auto kun je op diverse plekken in de buurt kwijt. Aan de voorzijde ligt een plantsoen. Dichtbij kun je lekker even de benen strekken in het park en ook de fraaie stadswallen liggen in de buurt. Vergeet vooral niet geregeld neer te strijken in de gezellige binnenstad.
Meer dan welkom voor een uitgebreide rondleiding. Volg het pad, werp een blik naar binnen en naar buiten en bemerk of er een vonk overspringt…. Tot snel!
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 368.000 - 427.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1979
- Soort dak Platdak
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 117 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 2 m2
- Perceeloppervlakte 135 m2
- Inhoud 412 m3
- Aantal kamers 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet, ligbad
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Het Blik 66 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Het Blik 66 zich door de tijd ontwikkeld?+2% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oost Gelre
De WOZ-waarde van Het Blik 66 is 241.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 0.4% lager dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Het Blik en 39.4% lager dan de realistische woningwaarde van Het Blik 66.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 397.635
- Woningwaarde jaartrend +1.63%
- Gezinnen met kinderen 32%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Het Blik 66 in Groenlo ligt tussen de 368.000 en 427.000 euro. Deze waarde is 33% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Het Blik. Met een vraagprijs van € 287.066 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Het Blik 66? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.