Woningwaarde van Kabel 2 Genemuiden is
€ 766.000 - 891.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 60.000 meer
Kabel 2 8281 NG Genemuiden
238m²
500m²
A++
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt43% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Kabel in Genemuiden ligt deze prachtige en royale vrijstaande woning. Kabel 2 is een vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 238 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 500 m2. De woning is gebouwd in 2003 en heeft een energielabel A++.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 38.4% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 71.8% groter dan het gemiddelde. Het energielabel A++ is beter dan het gemiddelde label (A) in de straat.
Kabel 2 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 00 Genemuiden. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Genemuiden, fietsafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 19 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 766.000 - 891.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Vrijstaande woning
- Bouwjaar 2003
- Energielabel A++
- Woonoppervlakte 238 m2
- Perceeloppervlakte 500 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Kabel 2 zich door de tijd ontwikkeld?+8% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Zwartewaterland
De WOZ-waarde van Kabel 2 is 659.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 80.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Kabel en 20.5% lager dan de realistische woningwaarde van Kabel 2.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 393.557
- Woningwaarde jaartrend +2.41%
- Gezinnen met kinderen 48%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Kabel 2 8281 NG Genemuiden
238m²
500m²
A++
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Kabel 2 in Genemuiden ligt tussen de 766.000 en 891.000 euro. Deze waarde is 65.4% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Kabel. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Kabel 2? Bekijk het complete waarderapport.