Woningwaarde van Richterstraat 59 Gendt is
€ 471.000 - 547.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 21.000 meer
Richterstraat 59 6691 DW Gendt
135m²
205m²
5
C
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt81% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Richterstraat in Gendt ligt deze bijzondere eengezinswoning. Richterstraat 59 is een eindwoning en heeft een woonoppervlakte van 135 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 205 m2. De woning is gebouwd in 1981 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 4.7% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 30.5% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel C is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Richterstraat 59 is gelegen in de fraaie buurt Gendt. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Gendt, loopafstand van een supermarkt. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op 14 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan vier slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers en twee aparte toiletten aanwezig.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 471.000 - 547.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Eindwoning
- Bouwjaar 1981
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 135 m2
- Perceeloppervlakte 205 m2
- Inhoud 425 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 2 aparte toiletten
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Richterstraat 59 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Lingewaard
De WOZ-waarde van Richterstraat 59 is 410.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 38.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Richterstraat en 19.4% lager dan de realistische woningwaarde van Richterstraat 59.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 492.834
- Woningwaarde jaartrend +3.6%
- Gezinnen met kinderen 36%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Richterstraat 59 6691 DW Gendt
135m²
205m²
5
C
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Richterstraat 59 in Gendt ligt tussen de 471.000 en 547.000 euro. Deze waarde is 24.9% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Richterstraat. Meer weten over de actuele verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben over Richterstraat 59? Bekijk het complete waarderapport.