Woningwaarde van Europalaan 2 Gendt is
€ 780.000 - 907.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 49.000 meer
Europalaan 2 6691 CG Gendt
154m²
558m²
5
C
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt65% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Europalaan in Gendt ligt deze vrijstaande en riante eengezinswoning. Europalaan 2 is een Vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 154 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 558 m2. De woning is gebouwd in 1960 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 15.8% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 3.3% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel C is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Europalaan 2 is gelegen in de leuke buurt Gendt. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Gendt, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 16 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan vier slaapkamers. Daarnaast zijn er twee badkamers en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 780.000 - 907.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1960
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 154 m2
- Perceeloppervlakte 558 m2
- Inhoud 504 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 2 badkamers en 1 apart toilet
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Europalaan 2 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Lingewaard
De WOZ-waarde van Europalaan 2 is 510.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 40.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Europalaan en 39.5% lager dan de realistische woningwaarde van Europalaan 2.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 483.431
- Woningwaarde jaartrend +5.45%
- Gezinnen met kinderen 36%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Europalaan 2 6691 CG Gendt
154m²
558m²
5
C
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Europalaan 2 in Gendt ligt tussen de 780.000 en 907.000 euro. Deze waarde is 79.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Europalaan. Meer weten over de huidige verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Europalaan 2? Bekijk het complete waarderapport.