Woningwaarde van Slothoef 28 Gemonde is
€ 800.000 - 930.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 85.000 meer
Slothoef 28 5291 NR Gemonde
153m²
561m²
6
B
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat bracht deze woning op?
Verkocht op 10 juli 2023
Vraagprijs
€ 595.000Bod
-
Gewilde buurt74% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Slothoef in Gemonde ligt deze bijzondere en ruime eengezinswoning. Slothoef 28 is een vrijstaande woning en heeft een woonoppervlakte van 153 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 561 m2. De woning is gebouwd in 1993 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 2.5% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 59.8% groter dan het gemiddelde. Het energielabel B is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
Landelijk wonen in Gemonde, dat kan zeker in deze buurt. Slothoef 28 is gelegen in de fraaie buurt Wijk 01 Gemonde. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. De buurt heeft naar verhouding veel inwoners van tussen de 45 en 64 jaar. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Gemonde, fietsafstand van een supermarkt. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zes kamers waarvan vijf slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en twee aparte toiletten aanwezig.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 800.000 - 930.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1993
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 153 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 58 m2
- Perceeloppervlakte 561 m2
- Inhoud 570 m3
- Aantal kamers 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 2 aparte toiletten
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Slothoef 28 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Sint-Michielsgestel
De WOZ-waarde van Slothoef 28 is 628.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 29.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Slothoef en 27.4% lager dan de realistische woningwaarde van Slothoef 28.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 537.777
- Woningwaarde jaartrend +4.33%
- Gezinnen met kinderen 42%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Slothoef 28 5291 NR Gemonde
153m²
561m²
6
B
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Slothoef 28 in Gemonde ligt tussen de 800.000 en 930.000 euro. Deze waarde is 66.3% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Slothoef. Meer weten over de actuele verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die alleen makelaars hebben over Slothoef 28? Bekijk het complete waarderapport.