De Lek 17 5152 RM Drunen
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt82% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Lek in Drunen ligt dit karakteristieke appartement. De Lek 17 heeft een woonoppervlakte van 44 m2. De woning is gebouwd in 1985 en heeft een energielabel C.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 53.2% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee de kleinste woning van De Lek. Het energielabel C is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
De Lek 17 is gelegen in de fijne buurt Wijk 01 Drunen. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Drunen, loopafstand van een supermarkt. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 4 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 247.000 - 287.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Appartement
- Bouwjaar 1985
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 44 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Lek 17 zich door de tijd ontwikkeld?+8% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Heusden
De WOZ-waarde van De Lek 17 is 156.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 47.4% lager dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Lek en 41.7% lager dan de realistische woningwaarde van De Lek 17.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 496.131
- Woningwaarde jaartrend +5.88%
- Gezinnen met kinderen 35%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Lek 17 in Drunen ligt tussen de 247.000 en 287.000 euro. Deze waarde is 20.8% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Lek. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over De Lek 17? Bekijk het complete waarderapport.