De Lender 47 7007 DX Doetinchem
Verkoop je huis voor de hoogste prijs
Vind de best presterende makelaar op basis van data, bij jou in de buurt.
Over deze woning
-
Gewilde buurt95% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Lender in Doetinchem ligt deze prachtige eengezinswoning. De Lender 47 is een hoekwoning en heeft een woonoppervlakte van 135 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 267 m2. De woning is gebouwd in 2023, is uitstekend onderhouden en heeft een energielabel A++++.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 6.9% kleiner dan het gemiddelde.
De Lender 47 is gelegen in de gezellige buurt Dichteren / De Hoop / Wijnbergen. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid. Verder ligt de woning aan rustige weg, vlakbij het centrum en in een woonwijk.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning. Ook bevat de woning een open keuken.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 577.000 - 660.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 2023
- Soort dak Puntdak bedekt met pannen
- Energielabel A++++
- Isolatie driedubbel glas (HR+++), dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd, ankerloze spouwmuur
- Verwarming vloerverwarming, warmtepomp
- Woonoppervlakte 135 m2
- Overige inpandige ruimte 18 m2
- Perceeloppervlakte 267 m2
- Inhoud 530 m3
- Aantal kamers 3 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, inloopdouche, toilet, dubbele wastafel, vloerverwarming
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Voorzieningen vloerverwarming, zonnepanelen
- Keuken Open keuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, koelvriescombinatie, combi magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap, composiet werkblad, koelkast, spoelbak, quooker
- Ligging woning aan rustige weg, vlakbij het centrum, in woonwijk
- Soort garage Aangebouwd steen
- Capaciteit 1 auto
- Oppervlakte 18 m2
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Uitstekend
- Buiten Uitstekend
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Lender 47 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Doetinchem
De WOZ-waarde van De Lender 47 is 501.000 euro met peildatum 01-01-2025. en 19.6% lager dan de realistische woningwaarde van De Lender 47.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 413.586
- Woningwaarde jaartrend +3.03%
- Gezinnen met kinderen 44%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Lender 47 in Doetinchem ligt tussen de 577.000 en 660.000 euro. Deze waarde is 27.6% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Lender. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over De Lender 47? Bekijk het complete waarderapport.