Woningwaarde van Gevers Deynootweg 1270-E Den Haag is
€ 392.000 - 456.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 14.000 meer
Gevers Deynootweg 1270-E 2586 HP Den Haag
75m²
3
C
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt56% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Gevers Deynootweg in Den Haag ligt dit prachtige 3-kamer appartement. Gevers Deynootweg 1270-E is een portiekwoning en heeft een woonoppervlakte van 75 m2. De woning is gebouwd in 1987 en heeft een energielabel C.
Gevers Deynootweg 1270-E is gelegen in de gezellige buurt Wijk 02 Belgisch Park. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Den Haag, loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 8 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit drie kamers.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 392.000 - 456.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1987
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 75 m2
- Inhoud 225 m3
- Aantal kamers 3 kamers
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Gevers Deynootweg 1270-E zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
's-Gravenhage
De WOZ-waarde van Gevers Deynootweg 1270-E is 360.000 euro met peildatum 01-01-2025. en 15.1% lager dan de realistische woningwaarde van Gevers Deynootweg 1270-E.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 613.402
- Woningwaarde jaartrend +2.42%
- Gezinnen met kinderen 26%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Gevers Deynootweg 1270-E 2586 HP Den Haag
75m²
3
C
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Gevers Deynootweg 1270-E in Den Haag ligt tussen de 392.000 en 456.000 euro. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Gevers Deynootweg 1270-E? Bekijk het complete waarderapport.