St. Annakapelstraat 32 4103 XT Culemborg
Over deze woning
Huispedia Plus biedadvies op deze woning
Huispedia Plus wist al voor de verkoop waar deze woning naartoe ging. Weet jij dat ook voordat jij biedt?
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de St. Annakapelstraat in Culemborg ligt dit bijzondere 2-kamer appartement. St. Annakapelstraat 32 is een bovenwoning en bevindt zich op de tweede verdieping van het gebouw en heeft een woonoppervlakte van 44 m2. De woning heeft een heerlijk balkon van 6 m2. De woning is gebouwd in 1953 en heeft een energielabel F.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 44.3% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel F is slechter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
St. Annakapelstraat 32 is gelegen in de fraaie buurt Culemborg Oost. Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Culemborg, loopafstand van een supermarkt en loopafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op 11 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit twee kamers waarvan één slaapkamer. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 255.000 - 297.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort appartement Bovenwoning
- Bouwjaar 1953
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel F
- Woonoppervlakte 44 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 6 m2
- Inhoud 193 m3
- Aantal kamers 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Gelegen op 2e verdieping
- Maandelijkse bijdrage € 67 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of St. Annakapelstraat 32 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van St. Annakapelstraat 32 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Culemborg
De WOZ-waarde van St. Annakapelstraat 32 is 275.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 14% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de St. Annakapelstraat en 0.4% lager dan de realistische woningwaarde van St. Annakapelstraat 32.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 526.801
- Woningwaarde jaartrend +3.37%
- Gezinnen met kinderen 33%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van St. Annakapelstraat 32 in Culemborg ligt tussen de 255.000 en 297.000 euro. Deze waarde is 8.6% lager dan de gemiddelde woningwaarde in de St. Annakapelstraat. Met een vraagprijs van € 285.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op St. Annakapelstraat 32? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.