van Limburg Stirumstraat 31 4812 NC Breda
Over deze woning
-
Gewilde buurt88% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
We nemen je mee naar een fijne eengezinswoning met een praktische indeling en een goede basis.
De woning is de afgelopen jaren op meerdere punten aangepakt. Zo zijn er 10 zonnepanelen geplaatst (2022), is er HR++ glas aangebracht (2025) en is de woning voorzien van spouwmuur- en dakisolatie. Dit zie je terug in het energielabel A.
Ook binnen is er al het nodige vernieuwd. De keuken is in 2025 geplaatst en het toilet is recent gemoderniseerd. De badkamer is verouderd, dus daar houd je rekening met een update naar eigen smaak.
BEGANE GROND
Je komt binnen in de hal met de meterkast en trapopgang. Vanuit de hal heb je toegang tot twee deuren, waarvan één naar de ruimte onder de trap met daarin de meterkast. Vanuit hier lopen we door naar de woonkamer en is
De woonkamer is een fijne, lichte ruimte met een houten balkenvloer en een prettige indeling. Aan de achterzijde ligt de open keuken, vernieuwd in 2025 (m.u.v. oven, vaatwasser en koelkast), met uitzicht op de tuin. Het raam in de keuken is uitgevoerd in triple glas.
Aansluitend vind je een portaal met toegang tot het vernieuwde toilet (2025) en de achterdeur naar de tuin.
In de woonkamer is een praktische vaste kast aanwezig. Extra bergruimte vind je in de kast onder de trap, bereikbaar vanuit de hal.
EERSTE VERDIEPING
Via de vaste trap komen we op de eerste verdieping. Op de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers.
De hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde en is voorzien van een vaste kast. De andere kamers zijn flexibel in te delen, bijvoorbeeld als slaap-, werk- of kinderkamer.
De badkamer ligt aan de achterzijde en beschikt nu over een inloopdouche en wastafel. Deze is gedateerd, dus hier zie je direct een mooie kans om het geheel naar eigen smaak te moderniseren.
ZOLDER
Via een vlizotrap bereik je de bergzolder. Hier hangt de cv-ketel en heb je extra bergruimte.
De zolder is voorzien van dakisolatie.
TUIN
Achter de woning ligt een fijne tuin waar je echt tot rust komt. Met een kleine overkapping zit je hier ook op minder zonnige dagen comfortabel buiten.
Daarnaast zijn er twee bergingen: een stenen en een houten variant. Ideaal voor extra opslag, een hobbyruimte of zelfs werken aan huis. Dankzij de achterom is de tuin ook praktisch in gebruik, bijvoorbeeld voor de fiets of kliko’s. Een fijne buitenruimte waar je alle kanten mee op kunt.
KENMERKEN
- Energielabel A met 10 zonnepanelen
- HR++ glas en isolatie (spouw en dak)
- Keuken en toilet vernieuwd in 2025
- 3 slaapkamers
- Tuin met overkapping en achterom
- Dubbele berging met water en elektra
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling voor de verkoper wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in deze koopovereenkomst.
De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijk is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt de wettelijke bedenktijd van 3 dagen voor de koper na ondertekenen van de koopakte.
Met hoeveel zorg ook samengesteld, er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en er kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend. Maatvoeringen t.a.v. plattegronden, inhouds- en oppervlaktematen zijn vastgelegd in een meetrapport. De metingen zijn verricht aan de hand van de NVM-richtlijnen gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van een gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aangezien deze woning ouder is dan 25 jaar zal in de NVM koopakte de algemene ouderdomsclausule worden opgenomen.
Gezien het bouwjaar van de woning is het mogelijk dat er in het verleden in de onroerende zaak asbesthoudende stoffen/materialen zijn verwerkt. In de koopovereenkomst zal dan ook het zogenaamde asbest artikel worden opgenomen.
Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 411.000 - 478.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1954
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
- Energielabel A
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++), driedubbel glas (HR+++), dakisolatie, spouwmuur
- Verwarming hrketel
- Cv-ketel bouwjaar 2016
- Woonoppervlakte 68 m2
- Externe bergruimte 23 m2
- Perceeloppervlakte 128 m2
- Inhoud 266 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen inloopdouche, wastafel
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Voorzieningen zonnepanelen
- Keuken Half open keuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, koelvriescombinatie, conventionele oven, gaskookplaat, ingebouwde afzuigkap, graniet werkblad, spoelbak
- Ligging woning in woonwijk
- Achtertuin 81m2 (op het oosten)
- Bergruimte Schuur (8m2) , Schuur (15m2)
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Redelijk
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of van Limburg Stirumstraat 31 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van van Limburg Stirumstraat 31 zich door de tijd ontwikkeld?+8% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Breda
De WOZ-waarde van van Limburg Stirumstraat 31 is 300.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 65.1% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de van Limburg Stirumstraat en 32.5% lager dan de realistische woningwaarde van van Limburg Stirumstraat 31.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Breda west: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.06 km · 1 min. lopen
-
Snelweg afrit 2.07 km · 7 min. fietsen
-
Supermarkt 0.81 km · 10 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.19 km · 3 min. lopen
-
Breda 4.17 km · Treinstation
-
Breda-Prinsenbeek 4.74 km · Treinstation
-
Etten-Leur 12.57 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 548.792
- Waardetrend afgelopen jaar +5.18%
- Gezinnen met kinderen 29%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van van Limburg Stirumstraat 31 in Breda ligt tussen de 411.000 en 478.000 euro. Deze waarde is 51.3% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de van Limburg Stirumstraat. Met een vraagprijs van € 350.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op van Limburg Stirumstraat 31? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.