Rond Deel 10
Wat moet je bieden?
Drie manieren om te bieden op dit huis, met de winkans per bod.
Voorzichtig
40% kansCompetitief
60% kansSterk
80% kansOver deze woning
Is dit een goed moment om dit huis te kopen?
Kenmerken:
• Bouwjaar 2001,
• Kavelgrootte 1.971 m2,
• Woonoppervlakte 365 m2,
• Inhoud 1.300 m3,
• Woonlocatie: tegen buitengebied, kort bij het centrum,
• Slaapkamers: 5x op 1e verdieping (begane grond ruime extra mogelijkheden),
• Energievoorzieningen:
o Vloer-/spouw-/dakisolatie.
o Dubbele beglazing in Kunststof kozijnen,
o Zonnepanelen
o 2020 33x 10750 kWh,
o 2023 24x 9840 kWh,
o 2023 Lucht-warmtepomp
o Boiler voor zowel
o Vloerverwarming 300 ltr,
o Warmwatervoorziening 200 ltr,
o Vloerverwarming begane grond en 1e verdieping,
o 2022 Lader voor elektrische auto aanwezig,
o Nagenoeg alle ramen voorzien van rolluiken (elektrisch),
o Energielabel A
o Energie neutrale woning
• 2023 Robotmaaier geïnstalleerd.
• Bedrijfsgebouw (categorie 1 en 2) 400 m2 bij te bouwen op deze kavel is mogelijk.
Begane grond
Via een royale entree kom je de woning binnen. De vloer is voorzien van een mooie leisteen met vloerverwarming. Deze vloer loopt door over (nagenoeg) de hele benedenverdieping. De wanden zijn strak gestukt. Vanuit de hal heb je toegang tot de modern uitgebreide meterkast, het toilet, een werkkamer en de kelder.
Vanuit de hal kom loop je door naar de royale woonkamer (ca. 42 m²) met een leistenen vloer met vloerverwarming. De ingebouwde gashaard geeft extra sfeer en warmte. Via de schuifdeur kom je in de achtergelegen tuinkamer. Ook deze is voorzien van een tegelvloer en een volledig glazen schuifwand waardoor je in de zomermaanden hier een prima overkapping hebt met volledig zicht op de tuin. In deze ruimte is een houtkachel, tv-aansluiting en ingebouwde speakers aanwezig.
Vanuit de woonkamer is er een semi open verbinding (met schuifdeur) met de leefkeuken (35 m2). De keuken staat in hoekopstelling en is voorzien van o.a. inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, stoomoven, vaatwasmachine en Quooker. De keuken is verder afgewerkt met voldoende onder- en boven kastjes en een granieten werkblad. Vanuit de keuken is er toegang tot een royale kelderverdieping. Vanuit de keuken is er eveneens toegang tot een speelkamer. Deze speelkamer staat via een deur in verbinding met de eerdergenoemde werkkamer die vanuit de hal bereikbaar is. Deze is voorzien van wateraansluiting en afvoer, 2e meterkast (met waterontharder en glasvezel).
Achter de keuken ga je naar de aanbouw van de woning. In deze uitbouw is een waskamer met aansluiting voor de wasmachine en droger. Hier staat de lucht-warmtepomp en boiler, de verdeler van de vloerverwarming. Daarnaast is er een 2e toilet op de begane verdieping en een volledig betegelde badkamer met bad, douche, wasbak in badmeubel
Hierachter ligt een 2e kantoorruimte (met 2e keuken) en kun je door naar de inpandige (voormalige) garage (nu in gebruik als salon) met nog een extra bijgebouwde garage (2013). De voormalige garage is voorzien van een vaste pui met veel lichtinval en een loopdeur, tegelvloer met vloerverwarming en op de bovenverdieping van deze ruimte een bruin café c.q. mencave.
1e verdieping
Via een eikenhouten trap kom je op de overloop van de 1e verdieping. Op deze verdieping zijn maar liefst 5 slaapkamers, een badkamer en een separaat toilet (hangend toilet, fonteintje, mechanische ontluchting) aanwezig. De hele verdieping is voorzien van doorlopend laminaat. Deze verdieping is licht geschilderd (2023).
De 5 slaapkamers zijn allen van een mooi formaat en voorzien van een laminaatvloer, aansluitingen voor warm/koud water en inbouwkasten. De wanden zijn gestukt en er is overal voldoende lichtinval. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, dubbele wastafel in badmeubel, design radiator en een uitgebreide stoomdouche cabine.
2e verdieping
Via opnieuw een vaste trap kom je op de 2e verdieping welke als bergzolder in gebruik is. Hier hangt ook de unit van de Solar zonnepanelen en de stoomdouche.
Buitengebeuren
De woning heeft een royale voortuin waardoor de woning op een mooie afstand van de weg ligt. Deze afstand is passend bij de status van de woning. De inrit is groot genoeg om meerdere auto’s/voertuigen te kunnen parkeren op eigen terrein. Aan het einde van de inrit is een carport en totaal is er op dit perceel ca. 600 m² erfverharding aanwezig. De achtertuin is eveneens groot van formaat en netjes aangelegd. Hier is een zwembad met een doorsnee van 6.40 m (20 m²) aanwezig en een (buiten) toilet beschikbaar. Voor de veiligheid van kinderen is onlangs een hekwerk rond het zwembad geplaatst.
Samenvattend kunnen we stellen dat deze woning uniek is qua omvang en ligging. Beroep of bedrijf aan huis? Praktijkruimte? Salon? Mantelzorg? Opslag voor de ZZP’er? Combinatie van diverse zaken? Bijbouwen bedrijfsgebouw 400 m2? Welke wensen u ook heeft, op deze locatie zijn die uit te voeren in de bestaande bebouwing.
Deze brochure, de foto’s, de beschrijving, de plattegronden geven een indruk van de enorme ruimte, maar als er enige enthousiasme gewekt is met deze brochure, adviseren wij u een afspraak te maken zodat we dit object samen een keer kunnen bekijken.
Kenmerken
Overdracht
Bouw
Energie
Oppervlakten & inhoud
Indeling
Buitenruimte
Kadastrale gegevens
Stond dit huis eerder te koop?
Eerdere vraagprijzen van dit huis, en wanneer het van de markt ging.
-
03-07-2026 · Vosters MakelaardijPrijs verhoogd€ 1.145.000
-
13-05-2026 · Vosters MakelaardijTe koop
-
01-01-2024 · Door makelaarUit de verkoop
Bied op dit huis zonder teveel te betalen
- Biedadvies met winkans
- Je Coach, van bezichtiging tot bod
- Verkoopprijzen van vergelijkbare woningen
Wat is dit huis waard?
In de buurt daalden de huizenprijzen het afgelopen jaar met 2,4%.
Recent verkocht in de buurt
-
Bossingel 18 Verkocht mei 2025 · vraagprijs € 859.000Winnend bod
-
Europalaan 78 Verkocht nov 2024 · vraagprijs € 659.000Winnend bod
-
Neterselsew. 4 Verkocht sep 2024 · vraagprijs € 900.000Winnend bod
-
Bied op objectieve data Met je kans op het huis bij elk bedrag.
-
Vergelijk soortgelijke woningen Inclusief over- en onderbieden.
-
Je eigen Coach Als enige echt aan jouw kant, van zoeken tot bod.
Maandlasten
Een schatting van al je vaste lasten. Pas de bedragen aan op je eigen situatie.
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Bladel
De WOZ-waarde van Rond Deel 10 is 1.040.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 8.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Rond Deel en 36.1% lager dan de realistische woningwaarde van Rond Deel 10.
Buurt & Bereikbaarheid
Bekijk alle details over de buurtIs dit een goede buurt om een huis te kopen?
Er komen hier zo'n 2 woningen per jaar te koop. Ontdek hoe het is om hier een huis te bezitten.
Verkoopprijs per m2
De vraagprijs van deze woning ligt onder die van vergelijkbare woningen in deze buurt.
Bereikbaarheid in detail
- Bushalte 0.44 km · 6 min. lopen
- Snelweg afrit 5 km · 8 min. rijden
- Supermarkt 1.06 km · 4 min. fietsen
- Basisonderwijs 1.74 km · 6 min. fietsen
- Oisterwijk 24.21 km · Treinstation
- Tilburg 25.53 km · Treinstation
- Best 26.23 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Demografie
Leefomgeving
Een redelijk rustige plek in een groene buurt. De lucht is schoon.
Past deze omgeving bij jou?
Dat hangt af van wat jij belangrijk vindt.
-
een park om de hoek wilt Park of plantsoen op 170 meter.
-
een stille straat zoekt Overdag hoor je verkeer, zoals in een gewone woonstraat.
Rust
Soms geluidJe hoort af en toe iets, maar niet meer dan in de meeste woonbuurten.
-
Gewoon verkeer overdag Zoals in een gewone woonstraat.
-
Soms verkeer 's nachts Af en toe hoorbaar.
Lucht
SchoonWeinig uitlaatgassen en fijnstof in de lucht.
-
Weinig uitlaatgassen Minder dan in de meeste buurten.
-
Weinig fijnstof Minder dan in de meeste buurten.
Groen en klimaat
GroenHet dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 170 meter.
-
Beetje verkoeling Er is wat groen, maar het geeft weinig verkoeling.
Gebaseerd op meetmodellen. Wat je ter plekke merkt, kan afwijken.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Rond Deel 10 in Bladel ligt tussen de 1.505.000 en 1.749.000 euro. Deze waarde is 108.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Rond Deel. Met een vraagprijs van € 1.145.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Rond Deel 10? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Veelgestelde vragen
Wat is Rond Deel 10 waard?
Volgens de Huispedia Woningwaarde is de woning tussen € 1.505.000 en € 1.749.000 waard. Dat is een eerste schatting op basis van verkopen in de buurt, geen taxatie. De vraagprijs van € 1.145.000 is lager.
Is de vraagprijs per m² hoog voor deze buurt?
Nee, lager dan gewoonlijk. De vraagprijs is € 3.137 per m². Vergelijkbare woningen in de buurt kosten meestal rond € 4.208 per m². Deze woning is dus 25% goedkoper per m².
Gaan woningen hier vaak boven de vraagprijs weg?
Niet vaak. 17% van de 30 vergelijkbare woningen die de afgelopen 4 jaar binnen 20 km zijn verkocht, ging boven de vraagprijs.
Hoe lang staat Rond Deel 10 al te koop?
5 maanden, sinds 13 mei 2026.
Hoe groot is de woning en hoe is die ingedeeld?
De woning is 365 m² groot. Het perceel is 1971 m². Er zijn 9 kamers, waarvan 5 slaapkamers. De woning heeft 3 verdiepingen.
Welk energielabel heeft de woning?
De woning heeft energielabel A. Labels lopen van A (zuinig) tot G (onzuinig). Geschatte energiekosten: ca. € 223 per maand. Isolatie: dubbel glas (HR+ of HR++), volledig geïsoleerd.
Wat is er in de buurt?
Bushalte op 440 meter, 6 minuten lopen. Supermarkt op 1,1 km, 4 minuten fietsen. Basisschool op 1,7 km, 6 minuten fietsen. Oprit snelweg op 5 km, 8 minuten rijden. Treinstation Oisterwijk op 24,2 km, 37 minuten rijden. Treinstation Tilburg op 25,5 km, 39 minuten rijden. Treinstation Best op 26,2 km, 40 minuten rijden.
Hoe is het om in Bladel Bedrijventerrein De Beemd en Leemskuilen te wonen?
Er wonen ongeveer 170 mensen. In 20% van de huishoudens woont één persoon. 52% van de huishoudens is een gezin met kinderen.