Woningwaarde van De Smidte 3 Augustinusga is
€ 333.000 - 387.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 27.000 meer
De Smidte 3 9284 SL Augustinusga
127m²
281m²
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt94% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Smidte in Augustinusga ligt deze prachtige woning. De Smidte 3 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 127 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 281 m2. De woning is gebouwd in 1994 en heeft geen (bekend) energielabel.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 0.8% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 15.4% kleiner dan het gemiddelde. Het is hiermee één van de kleinere woningen van De Smidte.
Buiten wonen in Augustinusga, dan zit je hier goed. De Smidte 3 is gelegen in de gezellige buurt Wijk 01 Centrum. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Augustinusga, fietsafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 16 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 333.000 - 387.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 1994
- Woonoppervlakte 127 m2
- Perceeloppervlakte 281 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Smidte 3 zich door de tijd ontwikkeld?+9% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Achtkarspelen
De WOZ-waarde van De Smidte 3 is 292.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 58.7% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Smidte en 19% lager dan de realistische woningwaarde van De Smidte 3.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 395.303
- Woningwaarde jaartrend +6.26%
- Gezinnen met kinderen 38%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.De Smidte 3 9284 SL Augustinusga
127m²
281m²
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Smidte 3 in Augustinusga ligt tussen de 333.000 en 387.000 euro. Deze waarde is 18.9% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Smidte. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over De Smidte 3? Bekijk het complete waarderapport.