Woningwaarde van De Opslach 8 Augustinusga is
€ 418.000 - 486.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 30.000 meer
De Opslach 8 9284 SJ Augustinusga
174m²
610m²
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt76% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Opslach in Augustinusga ligt deze karakteristieke en grote woning. De Opslach 8 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 174 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 610 m2. De woning is gebouwd in en heeft geen (bekend) energielabel.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 20% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 50.2% groter dan het gemiddelde. Het is hiermee één van de grotere percelen van straat.
Rustig wonen in Augustinusga, dan is dit de buurt die je zoekt. De Opslach 8 is gelegen in de fijne buurt Wijk 01 Centrum. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is gemiddeld bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Augustinusga, fietsafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 16 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 418.000 - 486.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Woonhuis
- Woonoppervlakte 174 m2
- Perceeloppervlakte 610 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Opslach 8 zich door de tijd ontwikkeld?+9% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Achtkarspelen
De WOZ-waarde van De Opslach 8 is 426.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 37.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Opslach en 5.7% lager dan de realistische woningwaarde van De Opslach 8.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 365.065
- Woningwaarde jaartrend +8.72%
- Gezinnen met kinderen 38%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.De Opslach 8 9284 SJ Augustinusga
174m²
610m²
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Opslach 8 in Augustinusga ligt tussen de 418.000 en 486.000 euro. Deze waarde is 33.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Opslach. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over De Opslach 8? Bekijk het complete waarderapport.