Langestraat 16 4261 AB Wijk en Aalburg
Over deze woning
-
Gewilde buurt74% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Op een prachtige locatie aan de rand van Wijk en Aalburg vind je het ideale plaatje.
Een fijn huis om te wonen met een ruime schuur, groot erf, royale achtertuin en in totaal 1200 m² grond. Ruimte om te wonen en groeien, ondernemen en hobby's!
Ook is er gelegenheid voor mantel(zorg)wonen.
De woning is in 2002 grondig verbouwd, uitgebouwd en gerenoveerd. De ideale basis voor een nieuwe start.
Zo is het dak vernieuwd met isolatieplaten, zijn de spouwmuren geïsoleerd en het merendeel van de begane grond is van beton met isolatie.
Op de begane grond is een ruime entree met toilet, meterkast en de trap naar boven. De woonkamer is aan de voorzijde met uitzicht op de voortuin en veel lichtinval van 3 zijden.
De royale woonkeuken kijkt uit op de achtertuin en het achtergelegen landelijk gebied. Via de tuindeur is er directe toegang naar het terras. Naast de keuken vind je de "achterom" met ruime bijkeuken en werkkamer.
Het open traphuis geeft een ruimtelijk gevoel en veel licht op de overloop. Aan de voorzijde zijn 2 slaapkamers en aan de achterzijde de grote ouderslaapkamer. Hier geeft de unieke glaswand een prachtig uitzicht en veel lichtinval.
Verder op de bovenverdieping een apart toilet, een ruimte voor de wasmachine/droger en de badkamer met ligbad en inloopdouche.
De loods is 100m² groot, heeft stalen spanten en een ruime zolder. De voorgevel is gemetseld, de overige wanden en dak zijn sandwichpanelen. Verder is deze voorzien van water, afvoer en elektra.
Het is een ideale ruimte voor opslag of hobby's. Het bestemmingsplan laat ook ruimte om te werken of bedrijfsmatig gebruik. Informeer naar de mogelijkheden.
Aan de achterzijde is een ruim terras op het zuidwesten en een achtertuin met volop mogelijkheden.
Daarnaast is er voldoende gelegenheid om een mantelzorgwoning te realiseren in de schuur of in de ruime achtertuin.
Kenmerken
- Volledig dubbele beglazing
- Vrijwel volledig geïsoleerd
- Benedenverdieping bijna volledig vloerverwarming en radiatoren
- Bovenverdieping radiatoren
- C.v.-ketel 2006
- Keuken met koeling, vaatwasser, oven en dubbele wasbak
- Krachtstroom in de schuur
- Beschikbaar vanaf half mei 2026
Deze woning biedt het voordeel van zowel rust als gemak. Supermarkten, gezondheidscentrum en een sportschool bevinden zich allemaal op korte afstand. Of je nu wilt genieten van de sportvereniging of een wandeling langs de vlak bijgelegen uiterwaarden, er is voor elk wat wils in deze geweldige omgeving.
Kom eens langs voor een bezichtiging van deze prachtige woning aan de Langestraat 16 in Wijk en Aalburg. Ervaar het comfort, de ruimte en het gemak die deze woning jou en je gezin te bieden heeft. Wordt dit jullie nieuwe thuis?!
Wijk en Aalburg is een gemoedelijk Brabants dorp met veel voorzieningen als winkels, scholen, bibliotheek, diverse kerken en veel (sport)verenigingen. Vanuit de jachthaven is het ideaal watersporten. De nabijheid van natuur in de omgeving, in de uiterwaarden en aan de afgedamde Maas biedt mogelijkheden voor (sportieve) recreatie in de buitenlucht; wandelen, fietsen en zwemmen bij een van de strandjes aan de Maas! Het dorp is dichtbij de uitvalswegen A2, A59 en A27 gelegen zodat grote steden goed te bereiken zijn.
N.B. Deze woning heeft Energielabel E op basis van het bouwjaar. Hoewel er een volledige renovatie is uitgevoerd, worden de getroffen verbeteringen niet meegewogen vanwege het ontbreken van ondersteunende documentatie. Voor jouw als koper is relevant om te weten dat de energiekosten in lijn zijn met een woning van deze afmetingen en inhoud.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 616.000 - 715.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Vrijstaande woning
- Bouwjaar 1943
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel E
- Woonoppervlakte 109 m2
- Perceeloppervlakte 1232 m2
- Inhoud 411 m3
- Aantal kamers 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, ligbad
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 675m2 (op het westen)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Langestraat 16 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Langestraat 16 zich door de tijd ontwikkeld?+7% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Altena
De WOZ-waarde van Langestraat 16 is 548.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 30.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Langestraat en 17.6% lager dan de realistische woningwaarde van Langestraat 16.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van En Aalburg: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.25 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 6.61 km · 10 min. rijden
-
Supermarkt 0.69 km · 9 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.95 km · 12 min. lopen
-
Zaltbommel 16.35 km · Treinstation
-
Leerdam 16.52 km · Treinstation
-
Leerdam 16.54 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 476.487
- Waardetrend afgelopen jaar +2.05%
- Gezinnen met kinderen 38%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Langestraat 16 in Wijk en Aalburg ligt tussen de 616.000 en 715.000 euro. Deze waarde is 16.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Langestraat. Met een vraagprijs van € 685.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Langestraat 16? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.