Generaal Foulkesweg 337 6703 DN Wageningen
Over deze woning
-
14 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.067) ligt 30% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.377/m²)
-
Gewilde buurt81% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Ruim vierkamer appartement op de zevende woonlaag van de westelijke toren met berging in de onderbouw en parkeerplaats in de parkeerkelder.
Omschrijving:
Het appartement is gelegen in het service appartementencomplex "Belmonte" op een van de mooiste plekjes aan de rand van Wageningen. Uitzicht op prachtige bosrijke omgeving. Veilig vertrouwd en comfortabel woonmilieu zijn de kenmerken van "Belmonte".
Belmonte bevat een aantal algemene ruimten zoals een ontvangsthal met receptie, een zaal met concertvleugel en 2 biljarttafels, een bibliotheek, een atelier, alsmede een kapsalon en een kleine supermarkt. Een prachtige tuin met spelgazon (Jeux de Boules) en zitjes. Belmonte ligt op de Wageningse Berg tussen een oud landgoed met vergezichten over de Rijn en de Betuwe en aan de andere kant het begin van de Veluwebossen. Alles vrij toegankelijk; een prachtig wandelgebied ook voor minder validen. Rechtstreekse busverbinding met Utrecht, Arnhem en NS -station Ede-Wageningen. Uitvalswegen A12 en A50 goed bereikbaar.
Indeling:
Entree; hal; meterkast; toiletruimte met hangend closet en fonteintje met een doorloop naar de badkamer; dichte keuken in L-vormige opstelling geplaatst met inbouwapparatuur t.w. inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast en vriezer en een losse vaatwasser; inbouwkasten in de hal; slaapkamer I; slaapkamer II met toegang naar overdekt balkon met voorraadkast en doorloop naar badkamer met inloopdouche met schuifdeur, dubbel wastafelmeubel, designradiator en was-apparatuur aansluiting; dubbel woonkamer (mogelijkheid voor een extra kamer).
Bijzonderheden:
- Royaal 4 kamer appartement gelegen op de zevende verdieping;
- Door de hoekligging heeft de slaapkamer nog een extra raam;
- Slaapkamer met balkon en en-suite badkamer;
- Ruim balkon met bergkast;
- Lichte sanitaire ruimtes en een lichte keukenopstelling;
- Servicekosten bedrage thans € 632,45 per maand (excl. voorschot stookkosten)
- Voorschot stookkosten ten behoeve van de blokverwarming bedraagt: € 75,= per maand;
- Actieve VVE met een Meerjarenonderhoudsplan;
- Eenmalige entreegeld aan de VVE ad. € 281,=
- Parkflat Belmonte heeft een receptie, een manager en een technische dienst;
- Toelating tot VVE Belmonte is vereist;
- De stad Wageningen is prima bereikbaar via de A12 (Afrit nr. 24 Ede/Wageningen) en via de A50 (Afrit nr. 19
Renkum/Wageningen);
- De streekbussen stoppen vlak voor de deur. Hier heeft u een frequente doorgaande verbinding met de Intercitystations
Arnhem (circa 30 minuten) en (via Wageningen-Centrum) met Ede-Wageningen (circa 25 minuten);
- Aanvaarding: in overleg.
Kenmerken
- Vraagprijs € 319.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.067
- Aangeboden sinds 1 week
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort appartement Portiekflat
- Bouwjaar 1968
- Soort dak Platdak
-
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 104 m2
- Inhoud 355 m3
- Aantal kamers 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 7e verdieping
- Balkon
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Generaal Foulkesweg 337 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Generaal Foulkesweg 337 zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Wageningen
De WOZ-waarde van Generaal Foulkesweg 337 is 293.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 23.3% lager dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Generaal Foulkesweg en 18.5% lager dan de realistische woningwaarde van Generaal Foulkesweg 337.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Veluvia-Hamelakkers: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.16 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 6.51 km · 10 min. rijden
-
Supermarkt 2.11 km · 8 min. fietsen
-
Basisonderwijs 2.01 km · 7 min. fietsen
-
Hemmen-Dodewaard 5.65 km · Treinstation
-
Zetten-Andelst 6.32 km · Treinstation
-
Ede-Wageningen 7.03 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 550.364
- Waardetrend afgelopen jaar +0.49%
- Gezinnen met kinderen 15%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Generaal Foulkesweg 337 in Wageningen ligt tussen de 332.000 en 386.000 euro. Deze waarde is 33.4% lager dan de gemiddelde waarde van woningen in de Generaal Foulkesweg. Met een vraagprijs van € 319.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Generaal Foulkesweg 337? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd