De Dollard 13 5463 RE Veghel
Over deze woning
-
Vraagprijs verlaagd5 dagen op de markt, prijs recent verlaagd
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.567) ligt 12% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 4.039/m²)
-
Gewilde buurt79% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Ruimte om samen te leven, comfort om iedere dag van te genieten.
Aan De Dollard 13 staat deze goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning uit 1992. De afgelopen jaren is de woning met aandacht gemoderniseerd en uitgebreid. De aanbouw uit 2022 heeft de begane grond meer leefruimte gegeven, terwijl ook is geïnvesteerd in comfort en verduurzaming. Met onder andere vloerverwarming, twee airconditioningunits en 18 zonnepanelen is het wooncomfort naar een hoger niveau gebracht. De uitgevoerde aanpassingen hebben geresulteerd in een energielabel A++.
Welkom aan De Dollard 13! Een huis waar ruimte, comfort en het dagelijkse leven mooi samenkomen.
Wat direct opvalt, is de indeling van de begane grond. Er zijn verschillende plekken om te zitten, te koken, te eten en samen te zijn. De woonkeuken vormt het centrale punt van de woning en sluit aan op de tweede woonkamer en de aanbouw aan de achterzijde.
De aanbouw uit 2022 geeft de woning een extra leefruimte met plaats voor een grote eettafel en een aanvullende zithoek. Dankzij de lichtstraat en de grote schuifpui komt hier veel daglicht binnen en ontstaat een prettige verbinding met de achtertuin.
Een huis waarin niet alleen ruimte is gemaakt, maar waarin vooral meer mogelijkheden zijn ontstaan om te wonen.
Bijzonderheden
- Aanbouw gerealiseerd in 2022;
- Gehele begane grond voorzien van PVC-vloer met vloerverwarming;
- Twee airconditioningunits;
- 18 zonnepanelen;
- Vier slaapkamers;
- Energielabel A++.
INDELING
Begane grond
Via de carport bereik je de entree van de woning en de praktische berging. In de hal bevinden zich de meterkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping.
De PVC-vloer loopt over de gehele begane grond door en is voorzien van vloerverwarming. Hierdoor vormen de verschillende ruimtes samen één geheel.
Aan de voorzijde bevindt zich het eerste zitgedeelte, momenteel ingericht als televisie- en zithoek. De grote raampartijen zorgen voor prettig daglicht en maken dit een fijne plek om te ontspannen.
Vanuit de hal loop je verder naar de woonkeuken. Hier is alle ruimte om te koken, te eten en samen te komen. Het kookeiland vormt het middelpunt en de keuken is compleet uitgerust met een koel-/vriescombinatie, oven, ingebouwd koffiezetapparaat, vaatwasser, Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een Quooker.
Een plek waar een gewone doordeweekse avond net zo gemakkelijk samenkomt als een uitgebreid diner met familie of vrienden.
Via de stalen deuren staat de keuken in verbinding met de tweede woonkamer. Deze ruimte geeft de woning net dat beetje extra vrijheid. Je kunt hier een tweede zithoek creëren, de kinderen hun eigen plek geven of juist een fijne werk- of hobbyruimte maken.
Aan de achterzijde bevindt zich de aanbouw die in 2022 is gerealiseerd. Hier is ruimte voor een grote eettafel en een extra zithoek. De lichtstraten zorgen voor veel natuurlijk licht en geven de ruimte een aangename sfeer.
De grote schuifpui zorgt voor een directe verbinding met de achtertuin. Op mooie dagen zet je de deuren open en wordt buiten vanzelf onderdeel van het wonen. De aanwezige airconditioning zorgt op warme dagen voor extra comfort.
Een aanbouw die vooral heeft gezorgd voor meer ruimte om samen te zijn.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer.
De hoofdslaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft een oppervlakte van circa 13,5 m². Daarnaast zijn er twee slaapkamers van circa 6,5 m² en 8,5 m². De kamers kunnen worden ingericht als slaap-, kinder-, werk- of hobbykamer.
De badkamer is in 2023 volledig vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en toilet. De elektrische vloerverwarming zorgt hier voor extra comfort.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een kamer van circa 18 m². Een fijne ruimte die kan worden gebruikt als vierde slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte.
Ook hier is airconditioning aanwezig. Achter de knieschotten is bovendien praktische bergruimte beschikbaar.
Een verdieping die op verschillende manieren met het leven mee kan veranderen.
Buitenleven
De achtertuin is overzichtelijk en verzorgd aangelegd. Het is vooral de verbinding met de woning die deze buitenruimte prettig maakt. Via de grote schuifpui vanuit de aanbouw stap je zo naar buiten en op mooie dagen haal je het buitenleven gemakkelijk naar binnen.
Er is ruimte voor een zitplek, een tafel of een plek om even van de zon te genieten. Niet groot, wel direct verbonden met de leefruimte van het huis.
Aan de voorzijde bevinden zich de carport en praktische berging.
Rustig wonen in De Leest, met het dagelijkse leven dichtbij
De Dollard ligt in De Leest, een prettige en kindvriendelijke woonwijk in Veghel. De wijk heeft een rustige, groene uitstraling en is ruim opgezet. In de directe omgeving zijn verschillende speeltuinen te vinden, waardoor kinderen volop mogelijkheden hebben om buiten te spelen.
Voor gezinnen is de ligging bijzonder praktisch. Basisschool De Ark en kinderopvang bevinden zich op loopafstand, waardoor de ochtendspits net wat gemakkelijker wordt. Ook voor een snelle boodschap hoeft u niet ver: de Albert Heijn ligt op korte afstand van de woning.
Daarnaast zijn diverse sportvoorzieningen, winkels en andere dagelijkse voorzieningen goed bereikbaar. Het centrum van Veghel ligt eveneens dichtbij en via de belangrijkste uitvalswegen zijn omliggende plaatsen en steden gemakkelijk te bereiken.
Een fijne plek voor een gezin: school en opvang dichtbij, ruimte voor kinderen om buiten te spelen en de dagelijkse boodschappen gewoon om de hoek.
Een huis dat met je meegroeit
De Dollard 13 is een woning waarin de ruimte vooral zit in de mogelijkheden. De verschillende leefruimtes op de begane grond, de woonkeuken en de aanbouw zorgen ervoor dat er plek is om samen te zijn, maar ook om je even terug te trekken.
De afgelopen jaren heeft de eigenaar de woning op verschillende punten aangepast en verbeterd. De aanbouw, vloerverwarming, twee airconditioningunits en 18 zonnepanelen dragen bij aan het comfort en de energiezuinigheid. Deze aanpassingen hebben geresulteerd in een energielabel A++.
De Dollard 13 – een huis met ruimte voor het leven van vandaag, op een plek waar het dagelijkse leven prettig en dichtbij is.
Kenmerken
- Vraagprijs € 535.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.567
- Aangeboden sinds 4 dagen
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw Nieuwbouw
- Bouwjaar 1992
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
-
- Energielabel A++
- Isolatie dubbel glas (HR+ of HR++)
- Verwarming vloerverwarming
- Woonoppervlakte 150 m2
- Perceeloppervlakte 180 m2
- Inhoud 501 m3
- Aantal kamers 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen douche, inloopdouche, toilet
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Voorzieningen vloerverwarming, zonnepanelen, airconditioning
- Keuken Woonkeuken
- Keukenvoorzieningen vaatwasmachine, heteluchtoven, inductiekookplaat, kookplaat afzuiging, vriezer, koelkast, spoelbak, quooker
- Ligging woning in woonwijk
- Achtertuin 26m2 (op het noorden)
- Voortuin
- Soort garage Carport
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Goed
- Buiten Uitstekend
- Renovatiejaar 2020
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of De Dollard 13 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Dollard 13 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Meierijstad
De WOZ-waarde van De Dollard 13 is 422.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 40.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Dollard en 15.9% lager dan de realistische woningwaarde van De Dollard 13.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Veghel: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.11 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.13 km · 11 min. fietsen
-
Supermarkt 0.56 km · 7 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.09 km · 2 min. lopen
-
Oss West 17.18 km · Treinstation
-
Oss 17.53 km · Treinstation
-
Helmond Brandevoort 17.76 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 496.210
- Waardetrend afgelopen jaar +1.37%
- Gezinnen met kinderen 34%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van De Dollard 13 in Veghel ligt tussen de 481.000 en 524.000 euro. Deze waarde is 31.1% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Dollard. Met een vraagprijs van € 535.000 ligt deze dus hoger dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is hoog in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op De Dollard 13? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd