Melkweg 9 7064 GL Silvolde
Over deze woning
-
2 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 2.907) ligt 18% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 3.563/m²)
-
Gewilde buurt76% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Vanafprijs € 375.000,- k.k.
Ruimte, een fijne woonomgeving en volop mogelijkheden
In een rustige en kindvriendelijke woonwijk in Silvolde staat deze ruime hoekwoning met inpandige garage, eigen oprit en een verzorgde voor-, zij- en achtertuin.
De woning is gebouwd in 1978 en biedt met vier slaapkamers, een praktische indeling en een solide basis alles wat je zoekt in een comfortabele gezinswoning.
Daarnaast biedt de woning volop mogelijkheden om deze geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten, zodat je er echt jouw eigen thuis van kunt maken.
Indeling
Via de entree kom je in de hal met meterkast, toiletruimte met fonteintje en toegang tot het leefgedeelte.
De ruime woonkamer vormt het hart van de woning en biedt volop ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een royale eethoek. Dankzij de praktische indeling is dit een fijne leefruimte waar iedereen zijn eigen plek vindt.
Aansluitend bevindt zich de dichte keuken. Deze is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en combimagnetron. Vanuit de keuken bereik je een tussenhal met toegang tot zowel de achtertuin als de inpandige garage.
De garage beschikt over openslaande deuren naar de oprit en is voorzien van een gedeeltelijke vliering. Een praktische ruimte die zich uitstekend leent voor het opbergen van gereedschap, tuinspullen of andere spullen die je graag uit het zicht bewaart.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers, waarvan één is voorzien van een wastafel en één directe toegang biedt tot het balkon.
De badkamer is netjes uitgevoerd en voorzien van een douche, toilet, wastafel en mechanische ventilatie.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier kom je eerst op de voorzolder, waarna je toegang hebt tot de vierde slaapkamer.
Deze verdieping biedt volop mogelijkheden en is uitstekend geschikt als extra slaapkamer, thuiswerkplek, hobbyruimte of logeerkamer.
Buitenruimte
De woning beschikt over een verzorgde voortuin, zijtuin en achtertuin. De achtertuin is gelegen op het noordoosten en is netjes aangelegd, waardoor je hier een fijne plek hebt om van het buitenleven te genieten.
De zijtuin en de eigen oprit zorgen voor extra ruimte naast de woning en bieden een praktische toegang tot de achtertuin en de garage.
In de tuin staat daarnaast een vrijstaand houten schuurtje, ideaal voor het opbergen van tuingereedschap en andere benodigdheden.
Wie op zoek is naar een woning die je helemaal naar eigen smaak kunt moderniseren, vindt hier een mooie kans.
Dankzij de ruime opzet, praktische indeling en fijne ligging beschikt deze woning over alles wat nodig is om er een heerlijk thuis van te maken.
Bijzonderheden
- Energielabel C.
- Cv-ketel uit 2023.
- Gedeeltelijk voorzien van dakisolatie.
- HR++-glas.
- Grotendeels kunststof kozijnen.
- Rolluiken aanwezig.
- Vier slaapkamers.
- Inpandige garage met gedeeltelijke vliering.
- Eigen oprit met parkeergelegenheid.
- Vrijstaand houten schuurtje.
Ben jij op zoek naar een ruime hoekwoning met garage, een fijne ligging en volop mogelijkheden om deze woning naar eigen smaak in te richten?
Dan nodigen wij je graag uit om Melkweg 9 in Silvolde zelf te komen bekijken.
Kenmerken
- Vraagprijs € 375.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 2.907
- Aangeboden sinds 1 dag
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1978
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
-
- Energielabel C
- Isolatie dakisolatie, dubbel glas (HR+ of HR++)
- Verwarming cvketel
- Cv-ketel bouwjaar 2023
- Woonoppervlakte 129 m2
- Perceeloppervlakte 276 m2
- Inhoud 519 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Ligging woning in woonwijk
- Achtertuin 88m2 (op het noord-oosten)
- Soort parkeergelegenheid Eigen parkeerplaats
- Binnen Redelijktotgoed
- Buiten Goed
- WISCH E 4011
- Oppervlakte 276m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Melkweg 9 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Melkweg 9 zich door de tijd ontwikkeld?+14% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Oude IJsselstreek
De WOZ-waarde van Melkweg 9 is 351.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 60.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Melkweg en 23.3% lager dan de realistische woningwaarde van Melkweg 9.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Silvolde-Terborg: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.36 km · 5 min. lopen
-
Snelweg afrit 10.09 km · 16 min. rijden
-
Supermarkt 2.29 km · 8 min. fietsen
-
Basisonderwijs 0.78 km · 10 min. lopen
-
Terborg 3.43 km · Treinstation
-
Gaanderen 5.42 km · Treinstation
-
Varsseveld 8.01 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 408.720
- Waardetrend afgelopen jaar +4.45%
- Gezinnen met kinderen 31%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Melkweg 9 in Silvolde ligt tussen de 423.000 en 492.000 euro. Deze waarde is 55.5% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Melkweg. Met een vraagprijs van € 375.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Melkweg 9? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.