Lindanusstraat 2-B 6041 EC Roermond
Over deze woning
-
6 dagen op de markt
-
Valt in het hogere prijssegment in deze buurtVraagprijs per m² (€ 4.483) ligt 31% boven vergelijkbare verkopen (€ 3.426/m²)
-
Gewilde buurt69% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Om deze redenen? denken we bij MKLRS. dat je een heerlijk plekje hebt om te leven. Je kunt hier zo jouw meubels plaatsen, geen ingewikkelde klussen of verbouwingen meer. Geen gedoe, gewoon kant-en-klaar wonen.
_DE INDELING EN AFWERKING_
Algemeen?
Lindanusstraat 2B maakt onderdeel uit van het? recent gebouwde project? De Rekenkamer. Dit project is gerealiseerd tussen de? Lindanusstraat, de Heilige Geeststraat en de Bethlehemstraat en omvat? 18 herenhuizen en 13 appartementen. De naam De Rekenkamer komt voort uit de locatie: van? 1581 tot 1685 was hier namelijk? de "Rekenkamer" van het hertogdom Gelre gevestigd. Op deze locatie hebben de? gebouwen in het lange verleden dienst gedaan? als klooster, jongenspensionaat, kantoorgebouwen en opvanglocatie. Totdat? hier in 2022 de herenhuizen en? appartementen werden gebouwd waarvoor de oude gebouwen aan de Heilige Geeststraat, de Bethlehemstraat en ook het grootste gedeelte van de gebouwen aan Lindanusstraat werden gesloopt. Vervolgens zijn er nieuwe herenhuizen, een appartementengebouw en parkeerplaatsen op deze historische locatie gebouwd. Daarmee kan de plek weer enkele eeuwen vooruit.
Het achtergelegen parkeerterrein -bereikbaar met de auto vanuit deBethlehemstraat- bestaat in totaal uit 54 parkeerplaatsen? heeft een zeer goed functionerende Vereniging van Eigenaars. Het saldo voor dagelijks en toekomstig onderhoud is met recht goed en ruimschoots toereikend te noemen. De financiële en notariële stukken van deze Vereniging van Eigenaars zijn? aanwezig en op aanvraag beschikbaar. De servicekosten voor de ? parkeerplaats? zijn € 14,20 per maand.?
Het herenhuis? is zo goed als nieuw en voorzien van alle gemakken en comfort. Denk aan een warmtepomp voor een lage energierekening, vloerverwarming in het hele huis voor? warme voeten in de winter, kunststof draai-kiepkozijnen met HR++ glas zodat het nergens in huis kan tochten en? een mooi overdekt terras om tot laat van de mooie zomeravonden te kunnen genieten. Alle vloeren op de begane grond, eerste verdieping en tweede verdieping zijn afgewerkt met pvc-vloeren.?
BEGANE GROND
_Entree met toiletruimte (8m²)_
Bij binnenkomst merk je direct dat je een nieuw huis binnenkomt: alles is klaar en je hoeft niets meer te doen. De toiletruimte is modern afgewerkt met een vrijhangend toilet en fontein.?
_Keuken (12m²)_
De keuken is ruim en met een breedte van meer dan 3 meter heb je genoeg plek om met meer mensen tegelijkertijd in de keuken te werken aan mooie gerechten, een gezonde lunch of een uitgebreid ontbijt. Om deze gerechten te maken heb je natuurlijk ook alle moderne apparatuur tot jouw beschikking: een koelkast en een vriezer om ingrediënten en gerechten in te bewaren, een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging om vlees, vis en groentes te koken en bakken en natuurlijk ook een vaatwasser om alles na het eten weer schoon te krijgen. En als je dan klaar bent met koken dan kun je met de kokend waterkraan in no time een kopje thee zetten.?
De keuken ligt aan de voorkant van het huis. Zo heb je een goede privacy in jouw woonkamer én vanuit de woonkamer zicht op de achtergelegen tuin.
_Woon- en eetkamer (39m²)_
In de woonkamer valt direct het brede zicht? op de tuin op. Door de grote ramen die bijna van muur tot muur lopen, heb je volledig zicht op de achtergelegen tuin. Dit zorgt er ook voor dat je een lichte woonkamer hebt. Veel lichter dan dat je op basis van de foto's zou vermoeden. Omdat allebei de muren langer zijn dan 5 meter heb je hier ook nog alle ruimte om kasten te plaatsen. In de woonkamer is een praktische bergkast aanwezig.? Zo kun je de stofzuiger, poetsspullen en allerlei ander huishoudelijk gerei? uit het zicht opbergen.
_Tuin (circa 70m²) met tuinberging (6m²)_
Een tuin met een vrije achterom in de binnenstad: er zijn meer tuinen zonder achterom dan MET achterom in de binnenstad. Bij de meeste herenhuizen moet je met vuilcontainers en fietsen door het huis heen om in de tuin te komen. Maar dat is bij Lindanusstraat 2B niet het geval, want je kunt achterom komen via het achtergelegen en afgesloten parkeerterrein. Dus hier komen ook alleen mensen die hier parkeren of wonen. Geen ongenode bezoekers. Het parkeerterrein bereik je met de auto, motor, scooter of fiets via de ingang aan de Bethlehemstraat. Te voet kun je ook nog via poortjes aan de Lindanusstraat en Heilige Geeststraat achterom komen.?
Voor de binnenstad en niet alleen de achteringang een opvallend punt voor de tuin. Ook de privacy die je hier in de tuin hebt, is heerlijk. Tuurlijk, je geniet geen 100% vrijheid, maar dat mag je in de binnenstad ook niet verwachten. Wat je bij Lindanusstraat 2B wel mag verwachten is een heel goede mate van privacy, een zeer verzorgd aangelegde achtertuin én een mooi overdekt terras (glas met zonnescreen)? waar je heerlijk van de mooie zomerdagen en avonden kunt genieten. De achtertuin ligt op het noordoosten.? De tuinberging? (6m²) is vooral praktisch van aard: plek voor de fietsen, vuilcontainers, tuinmeubilair in de winter en een plek voor jouw gereedschappen.?
_De? parkeerplaats(en) op omsloten achterterrein_?
De straten in de omgeving van Lindanusstraat zijn allemaal éénrichtingsverkeer waardoor hier ook alleen bestemmingsverkeer komt. Dus het is goed om te weten dat je het parkeerterrein alleen op kunt rijden vanuit de Bethlehemstraat. Mis je de afslag, dan moet je weer helemaal omrijden.? Het parkeerterrein is helemaal omsloten en bereikbaar via een openslaande poort met de auto en een drietal looppoorten als je te voet of met de fiets bent. Lindanusstraat 2B heeft een? eigen parkeerplaats? die direct aan jouw tuin met achteringang grenzen. Handig bij het uitladen van de boodschappen of het inladen van de auto voor de zomer- of wintervakantie. Wellicht kun je er ook nog over nadenken om? een eigen laadpaal aan te leggen? Dan gebruik je de 14 zonnepanelen ook een beetje? om jouw auto op te laden.? ?
Heb je twee auto's? Dan kun je de naastgelegen parkeerplaats er nog extra bij kopen (meerprijs € 25.000).?
EERSTE VERDIEPING
_Bovenhal (4m²)_
Een ruime bovenhal die de slaapkamers en badkamer met elkaar verbindt en waar ook de vaste trap naar de tweede verdieping te vinden is.?
_Slaapkamer I (12m²)_
De slaapkamer aan de voorkant van het huis is thans in gebruik als kleedkamer. De maatwerk-kasten zijn ter overname, maar als je ze niet wilt dan is dit natuurlijk een meer dan ruime slaapkamer voor één van de kinderen.?
_Slaapkamer II (15m²) met walk-in-closet (5m²)_
Hoog op veel wensenlijstjes komen we de walk-in-closet tegen. En die is hier aanwezig. Als onderdeel van jouw slaapkamer heb je hier al een separate? ruimte voor al jouw kleren. In de slaapkamer houd je dan alle plaats over? voor een groot tweepersoonsbed en een dressoir. Of je maakt hier voor één van de kinderen een slaapkamer met een study van, dat is natuurlijk ook een mogelijkheid.?
_Badkamer (6m²)_
Een moderne en instapklare badkamer met een toilet, een inloopdouche en een groot wastafelmeubel met onderkasten voor al jouw verzorgingsproducten. In de badkamer is ook nog een modern vormgegeven handdoekradiator geplaatst zodat je de handdoeken kunt drogen na het douchen maar ook kunt voorverwarmen voordat je gaat douchen.?
TWEEDE VERDIEPING
_Studio / slaapkamer III (33m²)_
Het grootste gedeelte van de tweede verdieping is nu ingericht als een slaapkamer met een open wasruimte. Maar het vergt niet veel voorstellingsvermogen om hier extra slaapkamers te zien, een tweede badkamer of misschien wel een heel ruime masterbedroom met badkamer en-suite.? De mogelijkheden zijn talrijk en het is afhankelijk van jouw wensen hoe je de tweede verdieping in gebruik gaat nemen.
Heb je veel kinderen, dan kun je ook de lay-out van de eerste verdieping hieroverheen leggen en dan zie je twee extra slaapkamers en een extra badkamer. Aan de voorkant zijn de ramen al aanwezig en aan de achterkant zorgt een groot dakraam voor veel daglicht.?
Wil je lekker ruim werken of heb je een atelier nodig om te kunnen schilderen? Dan kun je hier aan de slag zonder dat je iets aan de ruimte hoeft te veranderen.?
In de ruimte is ook de vlizotrap naar de derde verdieping bevestigd. Op de derde verdieping? kun je ook nog extra (slaap)kamers realiseren. Bouw? dan op de plek van de vlizotrap een vaste trap en je ontsluit in een handomdraai de derde verdieping ook nog.?
_Berging (6m²)_
Altijd praktisch en handig: een afgesloten bergruimte om spullen die je niet vaak nodig hebt aan het zicht te onttrekken.
DERDE VERDIEPING
_Zolder (16m²)_
Door de schuinte van het dak is de gebruiksoppervlakte "maar" 16m². We mogen als makelaar alleen de ruimte hoger dan 1,50 meter meetellen. Maar tellen we alle ruimte erbij die onder de 1,50 meter hoogte ligt, dan kunnen we nog 13m² bij de zolder? optellen. Daar kun je genoeg spullen opbergen, dus het zou zonde zijn om deze onbenoemde ruimte niet te vermelden. Op de zolder is nu de opstelplaats van de warmtepomp (bouwjaar 2022, eigendom).?
De derde verdieping leent zich ook heel goed om een extra (slaap)kamer? te maken. Je hoeft hier niet heel veel voor te doen: je plaatst een vaste trap op de plek van de vlizotrap, plaats een wand met een deur om de warmtepomp, de omvormer van de zonnepanelen? en de unit warmteterugwinning aan het zicht te ontrekken en? je moet de slaapkamer? inrichten en afwerken met een vloer. De dakkapel voor lichtinval en mooi uitzicht over de binnenstad is er al. Het resultaat van deze klus is? dan een volwaardige derde verdieping met een extra (slaap)kamer. Dus als je écht veel slaapkamers nodig hebt, dan heb je de mogelijkheid en ruimte hiervoor in Lindanusstraat 2B.?
_STADSLEVEN: ALLE VOORZIENINGEN BINNEN HANDBEREIK EN BEREIKBAARHEID_?
Lindanusstraat 2B ligt? in het hart van de binnenstad. Je loopt twee keer de hoek om en je staat op de Markt. Centraler dan hier kun je niet wonen in Roermond. Twee? supermarkten, de bakker en de delicatessenwinkels liggen allemaal binnen handbereik. Het NS-station op zo’n 5 minuten lopen. Hotspots zoals Bagels & Beans, IJssalon Clevers, het Designer Outlet Center en de Roerkade met zijn leuke cafés en restaurants liggen allemaal op loopafstand….. en wat te denken van al die leuke cafés en restaurants die overal verspreid door de binnenstad liggen?
Als je als foodlover? niet te ver de deur uit wilt, dan val je hier aan de Lindanusstraat met je neus in de beurre noisette. Restaurant Het Gerecht aan de overkant van de straat is? een intiem restaurant waar Cedrik en Ellis met veel passie voor hun vak hun gasten in de watten leggen en niet voor niets van Gault Millau een waardering van 13,5 uit 20 hebben gekregen. Een aanrader die het verdient om ontdekt te worden.? En dan ligt enkele meters verderop Restaurant Damianz, dat van? Gault Millau zelfs een waardering van 16? uit 20 krijgt. Slechts een half puntje minder het enige? restaurant? in Roermond? dat? een Michelinster heeft.? ? ?
Of jij nu een foodlover, fashionista of een urban professional bent, wonen in de stad heeft nog veel meer andere? voordelen. Dit is het echte stadsleven. De autoweg N280 (Roermond - Düsseldorf, 25 autominuten) ligt bijna om de hoek en op zo’n 3 minuten rijden kom je op de afslag van de autosnelweg A73 waardoor Venlo (iets meer dan 15 minuten), Sittard (20 minuten) en Heerlen en Maastricht (35 minuten) heel goed bereikbaar zijn.? Door de centrale ligging in het wegennet zijn ook steden zoals? Düsseldorf (met een internationale? luchthaven met wereldwijde bestemmingen), Eindhoven, Eindhoven Airport? en de kenniswerkplek Eindhoven Brainport heel goed te bereiken.? Ben je voor jouw werk veel onderweg met de trein? Dan zit je hier ook goed, want twee intercity's verbinden het NS-station in Roermond met Maastricht en Heerlen in het zuiden en met? Eindhoven,? Den Bosch, Tilburg en Utrecht in het noorden. De treinen van Arriva verbinden Roermond ook direct met Venlo en Nijmegen. Het NS-station is de straat uit en dan 5 minuten lopen. Je woont hier dus supercentraal want je hebt echt alles in de buurt.?
Dit is écht een plekje voor stadsmensen in hart en nieren. Midden in de stad. Je voelt hier? de energie en de vibe? van in de stad wonen.? Als je meerdere auto's hebt, dan heb? je op het afgesloten achterterrein ook alle plek hebt voor jouw cabrio, sportwagen,? SUV of oldtimer. Eén parkeerplaats in de stad is al schaars, twee eigen parkeerplaatsen komen niet zo heel vaak meer voor. Dat is ook de reden dat? een parkeerplaats in de binnenstad van Roermond al gauw € 25.000,- waard kan zijn.
_BEZICHTIGING_
Wil jij direct een bezichtiging plannen? Kijk dan op de website van MKLRS. bij het huis onder het kopje "Bezichtigen". Hier kun je online jouw bezichtiging inplannen.
_DISCLAIMER_
Alle aangegeven maatvoeringen zijn circamaten. Tijdsindicaties zijn circatijden die afhankelijk zijn van voorgeschreven snelheden en mede worden beïnvloedt door de verkeersdrukte. Het schriftelijkheidsvereiste is van toepassing, ook indien zich één of meer partijen als professionele partij kwalificeren. Deze aanbieding geschiedt geheel vrijblijvend.
Kenmerken
- Vraagprijs € 650.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 4.483
- Aangeboden sinds 6 dagen
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Herenhuis, Tussenwoning
- Bouwjaar 2022
- Soort dak Zadeldak bedekt met pannen
-
- Energielabel A++
- Isolatie dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd, spouwmuur, ankerloze spouwmuur, dubbel glas (HR+ of HR++)
- Verwarming vloerverwarming, zonnecollectoren
- Woonoppervlakte 145 m2
- Perceeloppervlakte 136 m2
- Inhoud 576 m3
- Aantal kamers 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen toilet
- Aantal woonlagen 4 woonlagen
- Soort parkeergelegenheid Vrij parkeren
- Binnen Uitstekend
- Buiten Uitstekend
- ROERMOND D 5800
- Oppervlakte 136m2
- ROERMOND D 5819
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Lindanusstraat 2-B eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Lindanusstraat 2-B zich door de tijd ontwikkeld?+6% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Roermond
De WOZ-waarde van Lindanusstraat 2-B is 636.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 89.4% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Lindanusstraat en 3.1% hoger dan de realistische woningwaarde van Lindanusstraat 2-B.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Centrum: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.31 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.48 km · 12 min. fietsen
-
Supermarkt 0.29 km · 4 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.88 km · 11 min. lopen
-
Roermond 0.66 km · Treinstation
-
Swalmen 6.49 km · Treinstation
-
Reuver 13.99 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 442.930
- Waardetrend afgelopen jaar +4.14%
- Gezinnen met kinderen 16%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Lindanusstraat 2-B in Roermond ligt tussen de 571.000 en 663.000 euro. Deze waarde is 44.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Lindanusstraat. Met een vraagprijs van € 650.000 ligt deze dus rond de realistische vraagprijs, ofwel de woning is realistisch in de markt gezet. Wil je graag weten hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Lindanusstraat 2-B? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die enkel makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd