Woningwaarde van Lage Made 2 Oudenbosch is
€ 499.000 - 579.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 9.000 meer
Lage Made 2 4731 VR Oudenbosch
131m²
900m²
5
B
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat bracht deze woning op?
Verkocht op 7 januari 2025
Vraagprijs
€ 350.000Bod
-
Gewilde buurt47% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Lage Made in Oudenbosch ligt deze karakteristieke eengezinswoning. Lage Made 2 is een hoekwoning en heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 900 m2. De woning is gebouwd in 1980 en heeft een energielabel B.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 3.1% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 326.5% groter dan het gemiddelde. Het energielabel B is beter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Lage Made 2 is gelegen in de fijne buurt Wijk 03 Oudenbosch. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Oudenbosch, loopafstand van een supermarkt en loopafstand van een treinstation. Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan vier slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 499.000 - 579.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1980
- Energielabel B
- Woonoppervlakte 131 m2
- Perceeloppervlakte 900 m2
- Inhoud 476 m3
- Aantal kamers 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Lage Made 2 zich door de tijd ontwikkeld?Let op, dit is een unieke woning met een relatief groot perceel van 900 m². Deze is daarom lastig op afstand op waarde te schatten
+10% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Halderberge
De WOZ-waarde van Lage Made 2 is 352.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 77.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Lage Made en 34.7% lager dan de realistische woningwaarde van Lage Made 2.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 410.492
- Woningwaarde jaartrend +5.77%
- Gezinnen met kinderen 33%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Lage Made 2 4731 VR Oudenbosch
131m²
900m²
5
B
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Lage Made 2 in Oudenbosch ligt tussen de 499.000 en 579.000 euro. Deze waarde is 69.4% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Lage Made. Meer weten over de verwachte verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die uitsluitend makelaars hebben over Lage Made 2? Bekijk het complete waarderapport.