Europastraat 31 6037 SB Kelpen-Oler
Over deze woning
-
Gewilde buurt83% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Europastraat in Kelpen-Oler ligt deze karakteristieke eengezinswoning. Europastraat 31 is een hoekwoning en heeft een woonoppervlakte van 111 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 425 m2. De woning is gebouwd in 1964 en heeft een energielabel D.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 2.8% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 41.2% groter dan het gemiddelde. Het energielabel D is slechter dan het gemiddelde label (C) in de straat.
Rustig wonen in Kelpen-Oler, dan is dit de buurt die je zoekt. Europastraat 31 is gelegen in de fijne buurt Kelpen-Oler. Dit is een kindvriendelijke omgeving met naar verhouding veel families. In deze buurt leven betrekkelijk veel mensen van tussen de 45 en 64 jaar. Ook is het een relatief rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van het centrum van Kelpen-Oler, . Tevens is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 6 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit zeven kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 348.000 - 401.000 Hypotheekadvies
- Status Verkocht
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Hoekwoning
- Bouwjaar 1964
- Soort dak Zadeldak
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 111 m2
- Perceeloppervlakte 425 m2
- Inhoud 512 m3
- Aantal kamers 7 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 3 woonlagen
- Achtertuin 307m2 (op het noorden)
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Europastraat 31 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Europastraat 31 zich door de tijd ontwikkeld?+3% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Leudal
De WOZ-waarde van Europastraat 31 is 317.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit getal is 46.2% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Europastraat en 15% lager dan de realistische woningwaarde van Europastraat 31.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Kelpen-Oler: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.18 km · 3 min. lopen
-
Snelweg afrit 3.65 km · 13 min. fietsen
-
Supermarkt 6.33 km · 10 min. rijden
-
Basisonderwijs 0.37 km · 5 min. lopen
-
Weert 13.93 km · Treinstation
-
Echt 14.54 km · Treinstation
-
Susteren 18.14 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 390.261
- Waardetrend afgelopen jaar +0.81%
- Gezinnen met kinderen 33%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Europastraat 31 in Kelpen-Oler ligt tussen de 348.000 en 401.000 euro. Deze waarde is 39% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Europastraat. Met een vraagprijs van € 297.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Europastraat 31? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.