Aalburgplein 89 2134 DM Hoofddorp
Over deze woning
-
2 dagen op de markt
-
Komt overeen met de verwachtingen voor deze buurtVraagprijs per m² (€ 5.915) komt overeen met vergelijkbare verkopen (€ 6.166/m²)
-
Gewilde buurt82% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Boven het winkelhart van winkelcentrum FLORIANDE is dit fijne appartement te koop. In 2007 is winkelcentrum Floriande gerealiseerd met ruim 30 winkels, 2 supermarkten en 120 appartementen. De appartementen waren alleen te huur. Wij mogen nu starten met de verkoop van vrijkomende appartementen. Dit appartement is gesitueerd op de 2e en tevens hoogste verdieping van het verzorgde kleinschalige complex met lift en gemeenschappelijke fietsenberging op de begane grond. Daarnaast beschikt het nog over een aparte berging op de eerste verdieping.
Aantrekkelijke centrale ligging met de winkels letterlijk onder handbereik, de markt op zaterdag en in de nabije omgeving kinderdagverblijven, basis- en middelbare scholen, sportcomplex Willem-Alexander en de Toolenburger plas. Diverse busverbinden en wegen zorgen voor een snelle verbinding naar Schiphol, Amsterdam, Haarlem en Leiden. Een fijne locatie voor starters, gezinnen en senioren.
I N D E L I N G:
BEGANE GROND:
Entree met bellentableau, brievenbussen, centrale hal met lift en trapopgang. Tevens ruime gemeenschappelijke fietsenberging naast de hoofdentree.
TWEEDE VERDIEPING:
Brede galerij met voor de woning een gezellig terras op het zuidwesten. Entree naar hal waarvandaan toegang tot alle vertrekken met meterkast en inpandige berging met opstelling CV combi-ketel en mechanische ventilatie unit. Beide slaapkamers bevinden zich aan de galerijzijde. Badkamer met douche, wastafel, toilet en aansluiting voor de wasmachine. Woonkamer met open keuken met L-vormig keukenblok voorzien van alle inbouw apparatuur aan de straatzijde.:
EEERSTE VERDIEPING:
Berging van ca 4 m².
Het appartement beschikt over alles wat je wenst voor een fijn thuis; een lichte woonkamer met open keuken en apparatuur, 2 slaapkamers, nette badkamer en een heerlijk zonnig terras. Parkeergelegenheid op de omliggende parkeerterreinen. Mocht je altijd verzekerd willen zijn van een eigen parkeerplaats dan is het mogelijk om op het afgesloten binnenterrein van het naastgelegen gebouw een parkeerplaats te kopen. Vraagprijs bedraagt € 7.500,= k.k. en bijdrage VvE € 29,91 per maand.
Benieuwd geworden naar dit fijne appartement? Kom dan snel langs voor een bezichtiging!
BIJZONDERHEDEN:
- Bijdrage aan de VvE: Appartement & berging € 230,86 per maand
- Energielabel A geldig tot 13 mei 2034.
- Bouwjaar 2007
- Eigen grond
- Woonoppervlakte 58.70 m², meetcertificaat aanwezig.
- C.V. ketel: Combi-ketel
- Zonnig terras ZW ca 10 m²
- Eigen berging op de 1e verdieping,& gemeenschappelijke fietsenberging op de begane grond.
- Overdracht dient plaats te vinden bij de projectnotaris Er zullen clausules opgenomen worden m.b.t. complexmatige verkoop.
- Bepalingen in koopakte dat verkoper het verkochte niet zelf heeft bewoond etc
- Oplevering: In overleg, spoedig.
Kenmerken
- Vraagprijs € 349.000 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 5.915
- Aangeboden sinds 2 dagen
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort appartement Galerijflat
- Bouwjaar 2007
- Soort dak Platdak
-
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 59 m2
- Inhoud 194 m3
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen douche, toilet
- Aantal woonlagen 1 woonlaag
- Gelegen op 3e verdieping
- Dakterras
- Maandelijkse bijdrage € 230 per maand
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Aalburgplein 89 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Aalburgplein 89 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Haarlemmermeer
De WOZ-waarde van Aalburgplein 89 is 364.000 euro met peildatum 01-01-2025. en 6.9% lager dan de realistische woningwaarde van Aalburgplein 89.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Hoofddorp: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.13 km · 2 min. lopen
-
Snelweg afrit 6.67 km · 11 min. rijden
-
Supermarkt 0.02 km · 1 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.06 km · 1 min. lopen
-
Nieuw Vennep 5.31 km · Treinstation
-
Hoofddorp 6.75 km · Treinstation
-
Heemstede-Aerdenhout 6.96 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 666.764
- Waardetrend afgelopen jaar +1.03%
- Gezinnen met kinderen 40%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
De realistische vraagprijs van Aalburgplein 89 in Hoofddorp ligt tussen de 362.000 en 413.000 euro. Deze waarde is 6.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Aalburgplein. Met een vraagprijs van € 349.000 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Nieuwsgierig hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Aalburgplein 89? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die uitsluitend makelaars hebben.