Woningwaarde van Ebro 73 Doetinchem is
€ 456.000 - 530.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 19.000 meer
Ebro 73 7007 MD Doetinchem
138m²
137m²
A+
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat is deze woning waard?
Bekijk de verwachte waarde, vergelijkbare verkopen en biedadvies — voor elke woning in Nederland.
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Ebro in Doetinchem ligt deze prachtige woning. Ebro 73 is een woonhuis en heeft een woonoppervlakte van 138 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 137 m2. De woning is gebouwd in 2002 en heeft een energielabel A+.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 5.3% groter dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 21.3% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel A+ is beter dan het gemiddelde label (A) in de straat.
Ebro 73 is gelegen in de gezellige buurt Dichteren / De Hoop / Wijnbergen. Dit is een kindvriendelijke omgeving met betrekkelijk veel gezinnen. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Doetinchem, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 3 minuten rijden.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 456.000 - 530.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woning Woonhuis
- Bouwjaar 2002
- Energielabel A+
- Woonoppervlakte 138 m2
- Perceeloppervlakte 137 m2
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van Ebro 73 zich door de tijd ontwikkeld?+5% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Doetinchem
De WOZ-waarde van Ebro 73 is 287.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit bedrag is 9.9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Ebro en 41.8% lager dan de realistische woningwaarde van Ebro 73.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 417.391
- Woningwaarde jaartrend +3.48%
- Gezinnen met kinderen 44%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Ebro 73 7007 MD Doetinchem
138m²
137m²
A+
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van Ebro 73 in Doetinchem ligt tussen de 456.000 en 530.000 euro. Deze waarde is 33.7% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de Ebro. Meer weten over de werkelijke verkoopwaarde en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over Ebro 73? Bekijk het complete waarderapport.