Woningwaarde van De Ketting 43 Doetinchem is
€ 479.000 - 546.000
Volg gratis jouw woning en bekijk de verwachte verkoopprijs
€ 000.000
Dit is gebaseerd op 20+ vergelijkbare woningen, buurtdata en de ontwikkelingen in de markt
We geven je inzicht in marktontwikkelingen, buurtdata en recente vergelijkbare verkopen.Gemiddeld verkochten deze
Boven de vraagprijs
Biedgedrag in de buurt
Verkoop voor € 20.000 meer
De Ketting 43 7007 DK Doetinchem
126m²
130m²
5
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Over deze woning
Wat bracht deze woning op?
Verkocht op 10 oktober 2022
Vraagprijs
€ 350.000Bod
-
Gewilde buurt100% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de De Ketting in Doetinchem ligt deze unieke eengezinswoning. De Ketting 43 is een tussenwoning en heeft een woonoppervlakte van 126 m2 en bevindt zich op een perceel met een oppervlakte van 130 m2. De woning is gebouwd in 2018 en heeft een energielabel A.
Vergeleken met de straat is de woonoppervlakte van deze woning 15.4% kleiner dan het gemiddelde. Als we naar het perceel kijken is dit 45.4% kleiner dan het gemiddelde. Het energielabel A is gelijk aan het gemiddelde label in de straat.
De Ketting 43 is gelegen in de leuke buurt Dichteren / De Hoop / Wijnbergen. Dit is een kindvriendelijke omgeving met gemiddeld veel families. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op fietsafstand van het centrum van Doetinchem, fietsafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 2 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit vijf kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 479.000 - 546.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 2018
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 126 m2
- Perceeloppervlakte 130 m2
- Inhoud 458 m3
- Aantal kamers 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 1 apart toilet
Waardeontwikkeling
Hoe heeft de waarde van De Ketting 43 zich door de tijd ontwikkeld?+4% in waarde gestegen sinds 2025
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Doetinchem
De WOZ-waarde van De Ketting 43 is 445.000 euro met peildatum 01-01-2025. Dit is 7.3% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de De Ketting en 14.1% lager dan de realistische woningwaarde van De Ketting 43.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 417.391
- Woningwaarde jaartrend +3.48%
- Gezinnen met kinderen 44%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.De Ketting 43 7007 DK Doetinchem
126m²
130m²
5
A
Kloppen je gegevens niet?
Niet te koop
Vergelijkbare woningen
De realistische woningwaarde van De Ketting 43 in Doetinchem ligt tussen de 479.000 en 546.000 euro. Deze waarde is 1.1% hoger dan de gemiddelde waarde van woningen in de De Ketting. Meer weten over de huidige verkoopprijs en toegang tot alle inzichten die enkel makelaars hebben over De Ketting 43? Bekijk het complete waarderapport.