2555 TP Den Haag
Dotterbloemlaan 38
Verwachte verkoopprijs
Laatst bijgewerkt op zaterdag
Over deze woning
-
Gewilde buurt89% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
Gelegen aan de Dotterbloemlaan in Den Haag ligt dit unieke 2-kamer appartement. Dotterbloemlaan 38 is een bovenwoning en heeft een woonoppervlakte van 57 m2. De woning heeft een gezellig balkon van 4 m2. De woning is gebouwd in 1951 en heeft een energielabel D.
Dotterbloemlaan 38 is gelegen in de leuke buurt Wijk 14 Bohemen en Meer en Bos. In de buurt wonen relatief veel oudere bewoners van 65 jaar en ouder. Tevens is het een redelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
De woning is redelijk tot goed bereikbaar met veel faciliteiten in de buurt. Gelegen op loopafstand van een supermarkt. Verder is de eerste uitvalsweg in de nabije omgeving op 15 minuten rijden.
Indeling: de woning bestaat uit twee kamers waarvan één slaapkamer. en een apart toilet te vinden in de woning.
Kenmerken
- Realistische woningwaarde € 296.000 - 344.000 Hypotheekadvies
- Status Nog niet te koop
- Soort appartement Bovenwoning
- Bouwjaar 1951
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 57 m2
- Gebouwgebonden buitenruimte 4 m2
- Inhoud 163 m3
- Aantal kamers 2 kamers (1 slaapkamer)
Waardeontwikkeling
Zo ontwikkelde de geschatte waarde van Dotterbloemlaan 38 zich. Elke maand berekenen we de waarde opnieuw.
Altijd weten wat je huis waard is
We berekenen de waarde elke maand opnieuw. Volg je woning gratis en houd een gerust gevoel bij je grootste bezit.
Zo komen we aan de waarde
We vergelijken Dotterbloemlaan 38 met alle recent verkochte woningen in de buurt.
verborgen aangeboden
Laan van Me. 1402
56 m² · kamers
€ 300.000
Heliotroopl. 358-K
55 m² · 2 kamers
€ 265.000
Rossinilaan 393
64 m² · 2 kamers
€ 300.000 k.k.
Laan van Me. 1439
66 m² · 4 kamers
€ 325.000
Aronskelkweg 60-D
59 m² · 2 kamers
€ 349.000
Lobelialaan 156
63 m² · 2 kamers
€ 275.000
Elisabeth B. 1-222
60 m² · 2 kamers
€ 265.000
Ridderspoor. 114
57 m² · 2 kamers
€ 245.000
Rigolettost. 30
55 m² · 2 kamers
€ 300.000
Richard Wag. 44
61 m² · 3 kamers
Te koop in de buurt
Woningen die nu te koop staan bij deze woning in de buurt.
Buurt & Bereikbaarheid
- Gemiddelde vraagprijs € 572.710
- Woningwaarde jaartrend +2.46%
- Gezinnen met kinderen 19%
- Meer statistieken Buurt bekijken
Alles over je huis verkopen
Praktische gidsen om goed voorbereid te verkopen.
Veelgestelde vragen
Wat is de woningwaarde van Dotterbloemlaan 38?
De geschatte woningwaarde van Dotterbloemlaan 38 in Den Haag ligt tussen € 296.000 en € 344.000. Volg je woning gratis om de exacte verwachte verkoopprijs te bekijken.
Staat Dotterbloemlaan 38 te koop?
Nee, Dotterbloemlaan 38 staat op dit moment niet te koop. Je kunt de woning wel gratis volgen om op de hoogte te blijven van de woningwaarde en de ontwikkelingen in de buurt.
Wat brachten vergelijkbare woningen in Den Haag op?
In de buurt zijn recent 20 vergelijkbare woningen verkocht. Log in en volg je woning om te zien wat ze precies hebben opgebracht.
Hoe berekent Huispedia de woningwaarde?
De Huispedia Woningwaarde is een eerste waarde-indicatie op basis van recente verkopen in de buurt, de kenmerken van de woning en de ontwikkelingen op de woningmarkt. Het is een startpunt, geen volledige taxatie.
Hoe volg ik mijn woning op Huispedia?
Claim je woning gratis via "Volg mijn woning". Je krijgt dan toegang tot de verwachte verkoopprijs, vergelijkbare verkopen en de ontwikkelingen in de buurt.