Oostmallestraat 13 4826 PB Breda
Over deze woning
-
18 dagen op de markt
-
Mooie kans om in deze buurt te wonenVraagprijs per m² (€ 3.112) ligt 13% onder het gemiddelde van vergelijkbare verkopen (€ 3.595/m²)
-
Gewilde buurt80% van de woningen in de buurt wordt boven de vraagprijs verkocht
*Om deze woning te bezichtigen, plannen we een kijkmoment op afspraak op donderdag 1 oktober 2026*
Wil je komen kijken? Mail ons dan voor de beschikbare tijden en om een tijdslot te reserveren. Vol is vol.
Lees de tekst goed door voor de voorwaarden, het is bijvoorbeeld verplicht om vooraf een financiële check te laten uitvoeren. Mee-loten is alleen mogelijk, als je de woning hebt bezichtigd op donderdag 1 oktober 2026.
Je ontvangt na het bezichtigen bij het open huis een link om jezelf in te schrijven voor de loting. Inschrijven kan tot vrijdag 2 oktober 2026 voor 16:00 uur, hierna sluit de inschrijfmogelijkheid onherroepelijk.
De uitslag van de loting wordt uiterlijk bekend gemaakt op maandag 5 oktober 2026. Je wordt hierover via een e-mail op de hoogte gebracht. Indien je de woning krijgt toegewezen, zullen wij de woning nogmaals met je bezichtigen. Lees voor meer informatie o.a. de tekst onder "overige bijzonderheden" goed door!
Ben je op zoek naar een ruime woning die je direct kunt betrekken? Dan is deze verrassend ruime eengezinswoning absoluut een bezichtiging waard! De woning is de afgelopen jaren nagenoeg volledig verbouwd en gemoderniseerd en biedt alles wat je zoekt: maar liefst vier slaapkamers, een luxe badkamer, airconditioning, een zonnige tuin op het westen én zelfs een eigen sauna.
Bij binnenkomst kom je in de hal met meterkast en trapkast. De sfeervolle woonkamer is voorzien van airconditioning en geeft direct toegang tot de verzorgde achtertuin. De gesloten keuken is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combi-oven, koel-vriescombinatie, afzuigkap en vaatwasser. Vanuit de keuken bereik je eveneens de tuin. Op de begane grond bevinden zich daarnaast een toiletruimte met fonteintje en de trap naar de 1e verdieping.
1e verdieping:
Hier tref je drie ruime slaapkamers en een moderne, luxe badkamer. Deze badkamer is van alle gemakken voorzien; een royale inloopdouche, een hangend toilet en een stijlvol wastafelmeubel.
2e verdieping:
Bereikbaar via vaste trap. Overloop met aansluitingen voor de wasmachine en droger en de (vraaggestuurde) ventilatie box. Aansluitend toegang tot de volwaardige vierde slaapkamer. Deze multifunctionele ruimte beschikt over een dakkapel, airconditioning, een wastafelmeubel, een douche-/ligbadcombinatie en praktische bergruimte achter de knieschotten.
Buiten geniet je van een verzorgde voor- en achtertuin met achterom. De hoofdtuin ligt gunstig op het westen, zodat je hier volop kunt genieten van de middag- en avondzon. Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen berging met houten overkapping. Een echte extra is de aanwezige sauna, ideaal om thuis te ontspannen. Daarnaast zijn hier de twee omvormers van de zonnepanelen geplaatst.
Overige bijzonderheden:
- Nagenoeg volledig verbouwd en gemoderniseerd
- Instapklaar
- Vier slaapkamers
- Airconditioning in woonkamer en zolderkamer
- Dakkapel op de tweede verdieping
- Voorzien van zonnepanelen
- De woning is aangesloten op stadsverwarming, de AquaHeat-stadsverwarmingsunit (2025) wordt gehuurd
Overige bijzonderheden:
- Er is een bouwkundig rapport aanwezig, deze wordt achteraf gedeeld met de kijkers van het open huis
- Wil je deelnemen aan de loting? Dit kan alleen na bezichtiging tijdens het kijkmoment op donderdag 1 oktober 2026.
- De getaxeerde marktwaarde van de woning bedraagt €410.000,00 ,- De woning wordt met KoopGarant verkocht met 15% korting voor € 348.500,00,- k.k.
- Deze woning wordt verkocht met 'KoopGarant'. Kijk voor meer informatie over KoopGarant op de site van: OpMaat. OpMaat is de licentiehouder van o.a. KoopGarant
- De eigendomsoverdracht vindt uiterlijk op 10 december 2026 plaats bij Linders notarissen te Breda
- De koopprijs is niet onderhandelbaar. Het is dus niet mogelijk om een lager óf hoger bod uit te brengen
- Je mag niet meer dan een (gezamenlijk) bruto jaarinkomen hebben/hebben gehad van maximaal € 85.000,00,- Hier wordt in geen geval vanaf geweken. Je dient hiervoor een inkomensverklaring (IB60) op te vragen bij de Belastingdienst. Deze kan je digitaal aanvragen op de website van de Belastingdienst
- Geïnteresseerde verklaart de woning te kopen voor zelfbewoning en verklaart verder bekend te zijn
met de zelfbewoningsverplichting conform de erfpacht- en KoopGarantbepalingen
- Alle genoemde maten zijn circa maten. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend
- De verkoopvoorwaarden van Alwel zijn van toepassing.
* Huurders van bepaalde woningcorporaties krijgen bij deze verkoop gedurende de eerste inschrijfperiode voorrang. Ben je geen huurder? Ook dan ben je van harte welkom en kun je een afspraak inplannen voor het kijkmoment. Als de woning niet wordt verkocht aan een kandidaat met voorrang, betrekken wij andere geïnteresseerden bij het vervolg van de verkoopprocedure. Wij adviseren daarom iedereen met interesse om te reageren!
Spelregels voorrang voor huurders van een sociale huurwoning (€ 932,93) van Alwel, Laurentius, WonenBreburg uit Breda (hier wordt in geen geval vanaf geweken):
- Momenteel woon je in een huurwoning van Alwel, Laurentius of WonenBreburg in Breda
- Je huurt een sociale huurwoning, geen particuliere huurwoning
- Een woning is een sociale huurwoning als je deze huurt van een woningcorporatie met een huurprijs van € 932,93 of lager. Als jouw huurprijs hoger is, heb je ondanks dat je huurt van een woningcorporatie geen sociale huurwoning
- Je hebt geen huurcontract voor een tijdelijke woning, anti-kraak of een andere bijzondere woonvorm
- Je gaat de woning zelf bewonen en het huurcontract van jouw huidige huurwoning staat op jouw naam. Jouw huidige huurwoning komt hierdoor beschikbaar voor een ander (via "Klik voor Wonen")
- Je komt niet in aanmerking als er een vermoeden is van onderhuur of als er overlast klachten zijn. Dit is ter beoordeling van de woningcorporatie
- Je voldoet ook aan de overige bepalingen, zoals opgenomen in deze advertentie
- Na overeenstemming zal de woningcorporatie een kort onderzoek verrichten naar de geschiktheid van de kandidaat-koper en de juistheid van de aangeleverde gegevens
- De woningcorporatie verkoopt niet aan beleggers en personen met meer onroerend goed op hun naam. Dit ter beoordeling van de corporatie
- De woningcorporatie behoudt zich altijd het recht om de woning te gunnen aan de meest geschikte kandidaat
- Indien er bij de loting geen huurder van een sociale huurwoning van Alwel, Laurentius of WonenBreburg uit Breda deelneemt of als deze niet geschikt blijkt te zijn; komen de overige sociale huurders van Alwel uit andere gemeenten in aanmerking. Hierna de overige huurders van Alwel en hierna alle overige kandidaten.
Ouderdomsclausule
Koper verklaart bekend te zijn met het feit dat het bouwjaar van het object (circa) 1965 is. Het object (en/of eventuele bijgebouwen) zijn meer dan 55 jaar oud. De eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen liggen (aanzienlijk) lager dan bij nieuwe woningen. Koper is zich ervan bewust dat hij, gelet op het bepaalde in artikel 6.3 van de koopakte en in artikel 7:17 lid 1 en 2 BW, zijn verwachtingen met betrekking tot (de kwaliteit van) het verkochte daaraan dient aan te passen. Verkoper staat niet in voor fundering, vloeren, leidingen van elektriciteit, water en gas en riolering en de afwezigheid van doorslaand en/of optrekkend vocht. Verkoper kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het geheel of ten dele ontbreken van een of meer eigenschappen van het verkochte voor normaal en bijzonder gebruik.
KoopGarant maakt het mogelijk om de woning tegen een lagere koopprijs dan de getaxeerde waarde aan te kunnen kopen. Op het moment dat je de woning verkoopt, ben je o.a. verplicht de woning terug te verkopen aan de huidige verkoper. Andersom is de huidige verkoper ook altijd verplicht de woning van je terug te kopen, binnen drie maanden nadat je bij verkoper het verzoek indient om de woning terug te kopen. Op dat moment wordt de eventuele winst of het verlies verdeeld volgens de verdeelsleutel.
De waardevermeerdering (of -vermindering) door de veranderingen die jezelf hebt aangebracht aan de woning, zijn volledig voor jouzelf. Om deze constructie juridisch correct toe te passen, wordt de woning uitgegeven met erfpacht. De erfpachtcanon die normaliter wordt toegepast, wordt door de koper eeuwigdurend afgekocht. Er zal dan ook nooit een canon in rekening gebracht worden bij jou als koper. Wel heb je de volledige beschikking over de woning. Je kan dus veranderingen aan de woning aanbrengen. Zorg wel altijd dat de gewenste verandering bouwkundig getoetst wordt. Tevens adviseren wij om na te gaan of voor de gewenste verandering(en) een vergunning nodig is.
Kenmerken
- Vraagprijs € 348.500 k.k. Hypotheekadvies
- Vraagprijs per m2 € 3.112
- Aangeboden sinds 2 weken
- Status Te koop
- Aanvaarding in overleg
-
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwjaar 1965
- Soort dak Zadeldak
-
- Energielabel A
- Woonoppervlakte 112 m2
- Perceeloppervlakte 167 m2
- Inhoud 350 m3
- Aantal kamers 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen douche
- Aantal woonlagen 2 woonlagen
- Achtertuin 80m2
Verborgen prijsaanpassingen
Bekijk of Oostmallestraat 13 eerder te koop heeft gestaan en ontdek de originele vraagprijs.Waardeontwikkeling
Zo bewoog de markt rond deze woning. De lijn begint bij de woningwaarde van nu en volgt de prijzen in de buurt terug in de tijd.+8% marktontwikkeling sinds 2025
Gebaseerd op 20 vergelijkbare woningen in de buurt
Maandlasten
Wat kost wonen in deze woning?
Vergelijk 30+ hypotheekverstrekkers en bereken eenvoudig je maximale hypotheek. Zie zo direct wat je maximaal kunt lenen voor een woning.
Breda
De WOZ-waarde van Oostmallestraat 13 is 349.000 euro met peildatum 01-01-2025. Deze waarde is 79.8% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde in de Oostmallestraat en 17% lager dan de realistische woningwaarde van Oostmallestraat 13.
Buurt & Bereikbaarheid
Een beeld van Breda noord: hoe goed bereikbaar, hoe gewild en wat voor buurt het is.Bereikbaarheid in detail
-
Bushalte 0.27 km · 4 min. lopen
-
Snelweg afrit 5.44 km · 9 min. rijden
-
Supermarkt 0.29 km · 4 min. lopen
-
Basisonderwijs 0.57 km · 7 min. lopen
-
Breda 1.41 km · Treinstation
-
Breda-Prinsenbeek 6.55 km · Treinstation
-
Lage Zwaluwe 15.9 km · Treinstation
Afstanden zijn berekend in vogelvlucht. De werkelijke routes kunnen afwijken.
Markt & buurt
- Gem. vraagprijs buurt € 545.558
- Waardetrend afgelopen jaar +3.22%
- Gezinnen met kinderen 29%
Leefomgeving
Meetbare omgevingsfactoren die wooncomfort en gezondheid beïnvloeden.Alle huizen in de buurt Huispedia weet ook wat het huis van de buren waard is.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type en in dezelfde prijsklasse, het nieuwste aanbod eerst.
De realistische vraagprijs van Oostmallestraat 13 in Breda ligt tussen de 399.000 en 443.000 euro. Deze waarde is 37.8% hoger dan de gemiddelde woningwaarde in de Oostmallestraat. Met een vraagprijs van € 348.500 ligt deze dus lager dan de realistische vraagprijs, ofwel de woning is laag in de markt gezet. Benieuwd hoeveel je in dit geval zou moeten bieden op Oostmallestraat 13? Ontdek het met Huispedia Plus en krijg direct inzichten die alleen makelaars hebben.
Doe een gratis huischeck en ontdek risico's op tijd